11.08.2022
Микита Безуглий:

Микита Безуглий: "Дуже складна гра"


Захисник "Металіста 1925" Микита Безуглий розповів про гру проти "Олександрії" та набір форми перед початком сезону:


- Микито, що можеш сказати по сьогоднішній грі, як вона складалася для команди? Здається, що в другому таймі "Металіст 1925" додав?


- По-перше, дуже складна гра, бо перший тайм у нас не дуже вийшов, але по перерві зробили корективи та змогли переламати хід гри. Це нам допомогло більш відтіснити суперника на їх половину поля та грати у свій футбол. 


- Чи можна вважати, що сьогоднішній матч був своєрідною репетицією першого туру, де грати проти "Шахтаря"? Як взагалі тобі календар?


- Мабуть, "Шахтар", все ж таки, трошки сильніший за "Олександрію", при всій повазі до них. Та вони теж дуже гарна команда і в нас вийшов дуже гарний спаринг з ними, дякуємо їм за це. У нас ще будуть теоретичні заняття, де ми розберемо всі помилки та будемо готуватися до першої гри чемпіонату. Що стосовно календаря, так, він дуже насичений, але зараз я не можу сказати, що будуть легкі матчі та легкі суперники, усі команди якісь непередбачувані. 


- Як оцінюєш свою форму, чи близькі кондиції до оптимальних?


- Ще є час. Тому ми хочемо, щоб оптимальні кондиції у нас були 23-го серпня. Тому 100% будемо 23-го серпня в оптимальних кондиціях.


- Ти став гравцем "Металіста 1925" ще взимку, але через війну так і не зміг зіграти ще за команду в офіційних матчах. Як наразі оцінюєш свою взаємодію з партнерами, розуміння того, що вимагає тренерський штаб?


- Це уже, як другий збір у нас. Ми уже краще розуміємо, що від нас вимагає тренерський штаб. Намагаємося це виконувати. Все покаже чемпіонат, як в нас це буде виходити. 

Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Микита БезуглийМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 500