Найближчі ігри | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Зоря U-19 | 28.03.24 | -:- | в гостях | Юнацький чемпіонат | 22-й | ||
Колос U-19 | 05.04.24 | -:- | в гостях | Юнацький чемпіонат | 23-й | ||
Дніпро-1 U-19 | 12.04.24 | -:- | Вдома | Юнацький чемпіонат | 24-й |
Липень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
ЛНЗ U-19 | 05.07.23 | 16.00 | Вдома | Товариські матчі | 3:0 | Детальніше | |
Полісся (Ставки) | 08.07.23 | 17.00 | Вдома | Товариські матчі | 3:4 | Детальніше | |
СК Чайка | 13.07.23 | 17.00 | Вдома | Товариські матчі | 1:2 | Детальніше | |
Зоря U-19 | 15.07.23 | 11.00 | в гостях | Товариські матчі | 4:3 | Детальніше | |
Денгофф | 19.07.23 | 18.30 | Вдома | Товариські матчі | 0:7 | Детальніше | |
Полісся U-19 | 22.07.23 | 17.00 | Вдома | Товариські матчі | 3:3 | Детальніше | |
Шахтар U-19 | 28.07.23 | 11.00 | Вдома | Юнацький чемпіонат | 1-й | 2:3 | Детальніше |
Серпень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Олександрія U-19 | 04.08.23 | 12.00 | в гостях | Юнацький чемпіонат | 2-й | 4:1 | Детальніше |
Динамо U-19 | 12.08.23 | 13.00 | в гостях | Юнацький чемпіонат | 3-й | 7:0 | Детальніше |
Минай U-19 | 18.08.23 | 11.00 | Вдома | Юнацький чемпіонат | 4-й | 2:1 | Детальніше |
ЛНЗ U-19 | 25.08.23 | 14.00 | в гостях | Юнацький чемпіонат | 5-й | 0:5 | Детальніше |
Вересень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Рух U-19 | 02.09.23 | 12.00 | в гостях | Юнацький чемпіонат | 6-й | 6:1 | Детальніше |
Україна U-17 | 12.09.23 | 10.30 | в гостях | Товариські матчі | 1:0 | Детальніше | |
Зоря U-19 | 14.09.23 | 14.00 | Вдома | Юнацький чемпіонат | 7-й | 0:2 | Детальніше |
Колос U-19 | 23.09.23 | 12.00 | Вдома | Юнацький чемпіонат | 8-й | 2:0 | Детальніше |
Дніпро-1 U-19 | 30.09.23 | 12.00 | в гостях | Юнацький чемпіонат | 9-й | 5:1 | Детальніше |
Жовтень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Оболонь U-19 | 07.10.23 | 12.00 | в гостях | Юнацький чемпіонат | 10-й | 1:1 | Детальніше |
Кривбас U-19 | 19.10.23 | 13.00 | Вдома | Юнацький чемпіонат | 11-й | 1:3 | Детальніше |
Ворскла U-19 | 28.10.23 | 14.00 | в гостях | Юнацький чемпіонат | 12-й | 5:2 | Детальніше |
Листопад | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Чорноморець U-19 | 05.11.23 | 10.00 | Вдома | Юнацький чемпіонат | 13-й | 1:2 | Детальніше |
Полісся U-19 | 10.11.23 | 12.00 | в гостях | Юнацький чемпіонат | 14-й | 4:1 | Детальніше |
Олександрія U-19 | 17.11.23 | 11.00 | Вдома | Юнацький чемпіонат | 17-Й | 0:2 | Детальніше |
Арсенал (Щасливе) | 22.11.23 | 11.15 | Вдома | Товариські матчі | 6:1 | ||
Верес U-19 | 24.11.23 | 12.00 | в гостях | Юнацький чемпіонат | 15-й | 5:2 | Детальніше |
Грудень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Шахтар U-19 | 03.12.23 | -:- | в гостях | Юнацький чемпіонат | 16-Й | 3:0 |
Січень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
ЛНЗ U-19 | 16.01.24 | 18.45 | Вдома | Товариські матчі | 4:3 | Детальніше | |
Лісне | 20.01.24 | 20.30 | Вдома | Товариські матчі | 2:3 | Детальніше | |
Денгофф | 21.01.24 | 12.00 | в гостях | Товариські матчі | 5:2 | Детальніше | |
Штурм | 27.01.24 | 18.00 | в гостях | Товариські матчі | 5:0 | Детальніше | |
Шахтар U-18 | 28.01.24 | 11.00 | Вдома | Товариські матчі | 1:2 | Детальніше | |
Лісне | 30.01.24 | 10.30 | Вдома | Товариські матчі | 1:5 | Детальніше | |
Колос U-17 | 31.01.24 | 10.30 | в гостях | Товариські матчі | 5:3 | Детальніше |
Лютий | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Діназ | 02.02.24 | 10.00 | в гостях | Товариські матчі | 2:0 | Детальніше | |
Звягель | 07.02.24 | 11.00 | Вдома | Товариські матчі | 1:6 | Детальніше | |
Зоря U-19 | 11.02.24 | 11.00 | Вдома | Товариські матчі | 1:0 | ||
Шахтар U-17 | 14.02.24 | 14.30 | в гостях | Товариські матчі | 1:1 | ||
Мрія (Гостомель) | 17.02.24 | 19.00 | Вдома | Товариські матчі | 8:0 | Детальніше | |
Динамо U-19 | 25.02.24 | 11.00 | Вдома | Юнацький чемпіонат | 18-й | 0:7 | Детальніше |
Березень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Минай U-19 | 01.03.24 | 12.00 | в гостях | Юнацький чемпіонат | 19-й | 1:0 | Детальніше |
ЛНЗ U-19 | 07.03.24 | 11.15 | Вдома | Юнацький чемпіонат | 20-й | 4:0 | Детальніше |
Арсенал (Щасливе) U-19 | 12.03.24 | 13.30 | в гостях | Товариські матчі | 2:4 | Детальніше | |
Рух U-19 | 15.03.24 | 14.05 | Вдома | Юнацький чемпіонат | 21-й | 2:1 | Детальніше |
Зоря U-19 | 28.03.24 | -:- | в гостях | Юнацький чемпіонат | 22-й |
Квітень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Колос U-19 | 05.04.24 | -:- | в гостях | Юнацький чемпіонат | 23-й | ||
Дніпро-1 U-19 | 12.04.24 | -:- | Вдома | Юнацький чемпіонат | 24-й |
|
Футболка Ігрова Металіст 1925 Сезон 2023-24 Жовта PUMA
|
|
Футболка Звільнені міста Харківщини Унісекс Жовта
|
|
Футболка 1925 Харків Унісекс Біла
|
|
Футболка Слава ЗСУ Унісекс Чорна
|