15.01.2022
Микита Безуглий:

Микита Безуглий: "Дуже радий приступити до роботи"


Новачок "Металіста 1925" Микита Безуглий дав перше інтерв'ю клубній пресслужбі, у якому розповів про емоції від переходу до нової команди, свої амбіції та цілі, а також знайомство з гравцями та штабом "Металіста 1925".

- Микито, вітаємо тебе з тим, що ти став гравцем "Металіста 1925". Для тебе це давно вже було відомо, вже вдалося звикнути до цієї думки? З якими емоціями підписував контракт, які цілі, завдання ставиш перед собою?

- Дякую за привітання. Перш за все, коли почув про можливість опинитися в "Металісті 1925", я дуже зрадів, бо декілька гравців та тренерський штаб мені знайомі. Якщо чесно, перші дні, коли все це відбувалося, тоді зрадів і зараз починаю знову радіти. Бо між цим періодом був місяць відпустки, я був з родиною та відпочивав. А зараз думаю, що все буде добре і дуже радий приступити до роботи.

- Ти сказав, що знаєш хлопців та тренерський штаб, розкажи, будь ласка, де та з ким перетинався?

- З усіма цими хлопцями: Габелок, Русин, Жичиков, я пересікався у "Шахтарі" та й з тренерським штабом теж у цій команді ми багато років провели разом.

- У своїй минулій команді ти виступав у захисті, в центрі або на фланзі. Валерій Кривенцов казав, що розраховує тебе пробувати в опорній зоні. На яких позиціях ти себе краще почуваєш?

- Більше всього я грав у центрі захисту. Останні пів року я виступав справа в обороні. І за всі ці роки, що я провів у "Оболоні" я теж мав декілька матчів, де грав на позиції опорника. Тому, мабуть, для мене не буде дуже важко перестроїтися, бо я мав досвід гри на цих позиціях. Мабуть, буде достатньо декілька тренувань попрацювати на зборах і все буде зрозумілою.

- У Прем'єр-лізі тобі ще не доводилося грати. Які цілі, амбіції маєш?

- Так, це для мене буде перший такий досвід. Перш за все хочу допомогти команді підійнятися якомога вище у турнірній таблиці, кожну гру перемагати і буду робити для цього все, що залежить від мене.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Микита БезуглийМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1141