01.07.2021
Загальні збори учасників ТОВ

Загальні збори учасників ТОВ "ФК "Металіст 1925" Харків". Підсумки


На 30-е червня були призначені загальні збори учасників Товариства, порядок денний яких містив питання пов'язані з поточною діяльністю клуба та обрання нового складу Наглядової ради Товариства. Засідання відбулось у конференц залі ОСК "Металіст", на ньому були присутні учасники, їх представники та керівництво Товариства.

Першим питанням було затвердження результатів діяльності клубу за підсумками спортивного сезону 2020/2021 рр., зі звітом доповідав генеральний директор Ярослав Вдовенко. Він розповів про спортивні результати, нову трансферну політку, результати аудиту та атестації. Загальними зборами було одностайно прийнято рішення затвердити звіт генерального директора.

Зараз на перегляді перебувають ряд футболістів з якими найближчим часом буде підписано контракти, також будуть підписані контракти з більшістю гравців складу головної команди, які виконали завдання виходу в Прем’єр-Лігу - розповів Ярослав Вдовенко.


Заключним питанням розглядалось обрання нового складу Наглядової ради Товариства. За пропозицією учасників були висунуті кандидатури засновників Товариства Сергія Стороженка та Еміля Тер-Степаняна, Президента групи компаній "AES GROUP" Костянтина Валеуліна, директора компанії "AES SOLAR" Богдана Новікова та директора з маркетингу ФК "Металіст 1925" Андрія Кулікова. За результатами голосування по кожній кандидатурі окремо, всі кандидати були обрані до складу Наглядової ради на наступні два роки. Головою Наглядової ради було обрано Валеуліна Костянтина Сергійовича, заступниками голови Наглядової ради обрані Стороженко Сергій Михайлович та Тер-Степанян Емiль Емільович.

Вважаю, що при 16-ти командах в Прем’єр-Лізі, ми повинні говорити про десяте місце, в перший рік своєї роботи в Прем’єр-Лізі - у заключній промові зазначив Сергій Стороженко.Обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій та клубних соцмережах Facebook та Instagram.

Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 3136