25.06.2021
Офіційний сайт

Офіційний сайт "Металіста 1925" - найкращий серед клубів Першої ліги


За підсумками змагань ПФЛ сезону 2020/2021 рр. прес-служба ПФЛ визначила найкращих медіапредставників клубів, а також переможця в номінаціях "За вірність професії" та "Премія Сергія Панасюка". Представники клубів отримали відзнаки під час Конференції ПФЛ 24-го червня 2021-го року.

Найкращий сайт

Перша ліга. "Металіст 1925"


- сайт містить вичерпну інформацію про структуру, кадри та філософію клубу, щедро оздоблений ексклюзивними фото та відео, регулярно та системно оновлюється та постійно тримає читачів у курсі подій. Окремо варто відзначити текстові трансляції, статистику матчів у режимі онлайн і голосування за найкращих гравців матчу - це той досвід, який заслужив бути впровадженим скрізь.

Серед клубів другого дивізіону у цій номінації переміг нещодавно відроджений криворізький "Кривбас". У номінації "Мультимедіа" найкращими були визнані "Оболонь" та "Метал", "відеоблог" - "Верес" та "Буковина", а найбільш прогресивними прес-служба Професіональної футбольної ліги визнала прес-служби "Альянсу" та "Металургу". Премія "За вірність футболу" дісталася коментатору домашніх матчів краматорського "Авангарду" Миколі Гисю, а премія Сергія Панасюка - прес-аташе "Чорноморця" Сергію Мартинову.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925ПФЛПерша ліга