25.06.2021

"Металіст 1925" розпочне підготовку до Прем'єр-Ліги 26 червня


От і завершилася нетривала відпустка футболістів та тренерів "Металіста 1925". Вже сьогодні, у п'ятницю, 25-го червня, футболістів зібрав голова клубного медичного штабу Юрій Кривенко, який у ці хвилини контролює проходження гравцями поглибленого медичного обстеження. Окрім цього, на абсолютно всіх членів команди очікує ПЛР-тестування на виявлення COVID-19. Ці медичні процедури є обов'язковими, тому клубом проводяться згідно вимог Регламенту Прем'єр-Ліги та Української асоціації футболу, а також медичних протоколів Міністерства охорони здоров'я.

Перше заняття головний тренер Валерій Кривенцов разом із колегами запланував на ранок суботи. Розпочнеться воно о 9:30 та відбудеться на одному з полів бази у Високому.

До 2-го липня "жовто-сині" працюватимуть у дворазовому режимі, після чого проведуть внутрішньоклубний спаринг. Про розклад контрольних матчів медіа-центр ФК "Металіст 1925" повідомить найближчим часом. Наразі попередня домовленість існує з липоводолинським "Альянсом", криворізьким "Кривбасом" та краматорським "Авангардом-СК Краматорськ".

Обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій та клубних соцмережах Facebook та Instagram.

Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 921