25.06.2020

"Металіст 1925" - МФК "Металург". Післяматчеві флеш-інтерв'ю


Після матчу проти "Металургу" участь у прес-конференції взяли гравці "Металіста 1925" Сергій Романов та Максим Цвіренко.

Сергій Романов:


- Гра була важка. Вітаю всіх із рестартом Чемпіонату. Багато було розмов, буде він чи ні, футболістам було важко, ми готувалися та не розуміли, будемо грати чи ні. Тренер казав, що потрібно зіграти на максимумі, що всім буде важко та що треба все доводити на полі. У таблиці всі поруч знаходяться. Як показник - ми перемогли, а деякі наші конкуренти втратили очки.

Кожен гол важливий, можливо, не забив би я, з іншого моменту відзначилися у другому таймі. Вдарив і забив, нам говорять, що потрібно частіше бити, адже поле слизьке. Воротар помилився і ми повели в рахунку. Тренерський штаб завжди каже, що потрібно бити.

Максим Цвіренко:

- Гра була досить не простою. У зв'язку з тим, що багато часу ми не грали, десь після 60-ї хвилини ноги "підсіли", через це з'явилися помилки у передачах. Головне, що довели гру до перемоги та здобули потрібний результат. Із чудовим настроєм готуємося до наступних матчів.

З Мішею Шершнем мені було комфортно грати, під час цієї перерви ми напрацьовували зв'зки, у підсумку, не пропустили. Звичайно, Дмитро Поспєлов - лідер нашої команди, нам його не вистачало. Подивимося, наступну гру вони обидва пропускають, будемо шукати мені нового партнера (посміхається).


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 738