12.06.2020
Олександр Різниченко:

Олександр Різниченко: "Позиція трьох клубів згуртувала інших"


Директор "Оболоні Бровар" Олександр Різниченко в інтерв'ю прес-службі "Металіста 1925" розповів, наскільки важливим було об'єднання його клубу з нашим у боротьбі за справедливе рішення.

- Олександре Івановичу, у важкий момент "Оболонь Бровар", "Металіст 1925" та "Інгулець" згуртувалися та, здається, стали поштовхом, аби інші клуби зрозуміли, що треба грати. Як вважаєте, наскільки позиція трьох клубів задала тон?

- Я вам хочу сказати, що позиція трьох клубів та таких керівників, як Олександр Слободян, Сергій Стороженко та Олександр Поворознюк, зіграла ключову роль в у тому, що ми сьогодні маємо такий результат. Десь всі розуміли, що всі ті рішення, які приймалися, можуть бути оскаржені. Певний час всі не йшли на об'єднання ліги та команд між собою. Я, дійсно, радий, що сьогодні відбулося об'єднання, яке нам і дало можливість проголосувати саме таким чином. Насамперед, була дуже сильна позиція президента УАФ. Це зіграло велику роль, щоб клуби саме так проголосували.

- Я питав у керівників нашого клубу, спитаю і у вас. До початку Конференції хвилювалися?

- Дуже хвилювався, майже не спав. Думки були різні, хвилювався всередині. Трошки заспокоївся, послухавши інтерв'ю Ігоря Суркіса. Я зрозумів, що клубам, які хотіли якимось чином використати цю ситуацію та потрапити до УПЛ, це не вдасться. Десь відчуття, що ситуацію 50 на 50, це коли вранці зателефонував до "Кременю", вони сказали, що будуть грати, знайшли кошти та змінили рішення. А вже тут дізнався, що "Прикарпаття" буде голосувати за догравання, зрозумів, що ми в більшості та все буде нормально!

- На першій Раді ліг була майже рівність, на другій - перевага, а зараз одинадцять проти чотирьох. Перевага значна, клуби одумалися?

- На мою думку, я можу помилятися, ключову роль зіграли два моменти. Це інтерв'ю Ігоря Суркіса, який чітко дав зрозуміти, що просто так клуби не зайдуть до Прем'єр-Ліги, та другий момент - це чітка позиція Президента Української асоціації футболу. Ці два ключові моменти, які зіграли свою роль, ну і що, змінилися думки у керівництва "Прикарпаття" та "Кременю". Тим більше, клуби тренувалися, клуби все одно були готові до цих матчів. Можливо, на рівні місцевих адміністрацій їм ставили перепони, ми розуміємо, що з бюджетним фінансування не так зараз все і просто.


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 686