15.05.2020
Матч

Матч "Оболонь-Бровар" - "Металіст 1925" у комп'ютерній грі


Карантин - не привід залишитися без футболу! Ми продовжуємо кібер-чемпіонат України у Першій лізі. Як і було заплановано у календарі, завтра, 16-го травня, о 18:00 відбудеться матч між київською "Оболонью-Бровар" та харківським "Металістом 1925". Це буде гра в рамках комп'ютерного моделювання за допомогою футбольного симулятора "FIFA-19". Трансляція "матчу" відбудеться на офіційному YouTube-каналі ФК "Металіст 1925".

Вже за доброю традицією склад нашої команди, а також тактику на цей матч обирав головний тренер "Металіста 1925" Андрій Демченко, окрім того, коментувати поєдинок буде Павло Посохов. Звертаємо увагу, що "мікс зона" буде у оновленому форматі.

За можливість подивитися "онлайн-трансляцію" висловлюємо велику подяку команді FIFAua та окремо розробнику моду - vitalkov. Також організатори цього "матчу" висловлюють щиру подяку партнерам та спонсорам клубу, які посприяли в організації майбутньої трансляції.

ФК "Металіст 1925" продовжує роботу для вболівальників. Ми будемо робити все для того, аби покращити вам настрій у цей складний час.

Тільки разом та один за одного!
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 796