Офіційно! Матч "Металіст 1925" - "Металург" відбудеться без глядачів
12.03.2020
Офіційно! Матч
Шановні вболівальники!

11-го березня Уряд України затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Кабінетом Міністрів України (постанова №211 від 11.03.2020 р.) вирішено ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій і без глядачів.

Сьогодні відбулося засідання Виконавчого комітету Української асоціації футболу, яке постановило:

- у період із 12 березня до 3 квітня 2020 року проводити матчі УПЛ, Кубку України, U-21 та U-19 УПЛ, ПФЛ, вищої ліги чемпіонату України серед жіночих команд, а також Екстра-Ліги та Кубку України з футзалу без глядачів та за умови, що загальна чисельність усіх учасників матчу та осіб, задіяних у його організації та проведенні (в тому числі офіційних осіб матчу, офіційних представників команд, учасників матчу), не перевищуватиме 200 осіб із урахуванням додаткових обмежень, що можуть бути встановлені органами місцевого самоврядування у відповідних адміністративно-територіальних одиницях;

- зобов'язати відповідних організаторів змагань призупинити проведення усіх змагань ДЮФЛ, футзальних дитячо-юнацьких змагань та змагань серед дівочих команд у всіх вікових категоріях у період із 12 березня до 3 квітня 2020 року;

- доручити регіональним асоціаціям футболу прийняти рішення про призупинення або проведення без глядачів змагань обласного, районного та міського рівня у період із 12 березня до 3 квітня 2020 року з урахуванням рішень органів місцевого самоврядування у відповідних адміністративно-територіальних одиницях.

Ввечері на електронну адресу клубу надійшов офіційний лист від Професіональної футбольної ліги №31 від 12.03.2020 р. Таким чином, матч 20-го туру Чемпіонату першої ліги між "Металістом 1925" та "Металургом" відбудеться без глядачів. Остаточну інформацію щодо його проведення офіційний сайт ФК "Металіст 1925" повідомить додатково.

З офіційними постановами Кабінету Міністрів України, Української асоціації футболу та Професіональної футбольної ліги пропонуємо вам ознайомитися нижче.

Постанова Кабінету Міністрів УкраїниПротокол засідання Виконавчого комітету УАФ

Офіційний лист ПФЛ


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 900