Жовто-сині ювіляри
30.09.2019
Поєдинок 11-го туру Першої ліги став пам'ятним відразу для кількох гравців "М1925". Так, вихід на поле проти "Прикарпаття" був 10-м для півзахисника Кирила Єрмошенка, 40-м для нападника Максима Єрмоленка та 90-м для півзахисника Сергія Романова.

Кирило Єрмошенко в клубі з серпня 2016-го року, але перші два роки грав за молодіжну команду, ставши гравцем основного складу на початку 2019-го року. Дебютував за "М1295" 3-го серпня у матчі 2-го туру проти "Балкан". За неповних два місяці провів дев'ять матчів у Першій лізі та один у Кубку України.

Максима Єрмоленко в команді з моменту її заснування, з перервами на виступи за молодіжну команду "Металіст Юніор". Провів 13 матчів у аматорській лізі, сім - у Другій, 18 - у Першій та два - у Кубку України. Загалом у його активі 1 071 хвилина на полі. В цих матчах Єрмоленко забив вісім м'ячів, віддав одну гольову передачу, а також отримав п'ять попереджень.

Сергій Романов в команді з моменту її заснування, провів 19 матчів у аматорській лізі, 33 - у Другій, 35 - у Першій та три - у Кубку України. Дебют відбувся у першому матчі в історії клубу (21 серпня 2016 р., "Інгулець-3", 2:1). Загалом у його активі 6 410 хвилин на полі. В цих матчах Романов забив 12 м'ячів, віддав 40 гольових передач, а також отримав шість жовтих та одну червону картку.

Бажаємо всім хлопцям якомога більше переможних матчів у футболці "Металіста 1925"!