Жовто-сині ювіляри Сергій Давидов, Олег Синиця та Сергій Романов
Поєдинок 28-го туру Першої ліги став пам'ятним одразу для трьох гравців "Металісту 1925". Так, вихід на поле проти "Гірнику-Спорт" був 80-м для нападника та капітана нашої команди Сергія Давидова, а також 75-м для двох півзахисників Олега Синиці та Сергія Романова. Окрім того, м'яч, забитий останнім у ворота кіпера "гірників" Романа Данковчиа, став десятим в офіційних матчах у складі "М1925".

Всі троє футболістів у команді з моменту її створення та дебютували 21-го серпня 2016-го року у виїзній грі проти "Інгульця-3" (2:1). До речі, у тому поєдинку перможний гол на рахунку саме Давидова.

Ось статистика наших "ювілярів" по сезонах:

Сергій Давидов провів 22 матчі у Чемпіонаті ААФУ, 32 - у Другій лізі, 23 - у Першій лізі, та три - у Кубу України. У хвилинах цей показник наразі зупинився на позначці 5 963 хвилини. У цих поєдинках наш гравець відзначився 37-ма забитими м'ячами, п'ятьма гольовими передачами та 12-ма попередженнями.

Олег Синиця провів 21 матч у Чемпіонаті ААФУ, 29 - у Другій лізі, 23 - у Першій лізі та два - у Кубку України. Його хвилинний показник наразі складає 5 371 хвилина. За цей час Олег забив 22 м'ячі, віддав 12 гольових передач та отримав дев'ять попереджень.

Сергій Романов провів 18 матчів у аматорській лізі, 33 - у Другій лізі, 22 - у Першій та два - у Кубку України. У купі у його активі 5 501 хвилина на полі. В цих матчах Романов забив 10 м'ячів, віддав 36 гольових передач і отримав чотири жовті та одну червону картки.

Бажаємо всім хлопцям якомога більше переможних матчів у футболці "Металіста 1925"!