"Металіст 1925" - дітям-сиротам

На початку червня команда "Металіста 1925" 2006-го р.н. стала переможцем "Кубку Слобожанщини-2018", який проходив під патронатом Голови ХОДА Юлії Світличної. В якості заохочення наша команда отримала можливість подорожі до карпатського Буковелю. Втім, за рішенням колективу сертифікат на цю подорож був відданий дітям-сиротам.

І ось 31-го серпня 2018-го р. у Краснокутську святкували 95-у річницю створення району. Урочисту частину заходів відкрила Голова ХОДА Юлія Олександрівна Світлична. Керівник області окремо привітала родину Інни та Миколи Баторі та вручила їм той самий сертифікат.

Родина Баторі була однією з перших у Краснокутському районі, яка створила дитячий будинок сімейного типу. Наразі на вихованні у цих порядних людей проживає 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, троє з яких - діти-інваліди.

Діти проживають в люблячій родині, дружній атмосфері, обігріті материнською ласкою та батьківською любов'ю. Це одна із зразкових родин у Краснокутському районі. І саме за щиру любов Губернатор Юлія Світлична нагородила їх сертифікатом на екскурсійний тур Карпати-Буковель.
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 545