"Металіст 1925" - "Оболонь Бровар". Передматчева нарада

За чотири години до початку кубкового матчу між "Оболонню Бровар" та "Металістом 1925" у конференц-залі ОСК "Металіст" пройшла організаційна нарада. Перед представниками команд та службами, задіяними у проведенні поєдинку, виступили суддівський наглядач Олексій Гордієнко з Дніпра та четвертий арбітр Микита Кофанов. Якихось зауважень щодо організації та проведення гри ні в кого не виникло, адже у Харкові до цього завжди підходять зі 100-відсотковою готовністю.

Щодо регламенту. Якщо основний час матчу закінчиться з нічийним результатом, команди зіграють два додаткових тайми по 15 хвилин кожний. Якщо ж і вони переможця не визначать, глядачі побачать футбольну лотерею - серію післяматчевих пенальті. На відміно від матчів під егідою ПФЛ, у Кубку України до рапорту можна вносити прізвища 18-ох футболістів. Тренери зможуть зробити три заміни в основний час та одну - у додатковий. При цьому, невикористані заміни в основний час можуть бути здійснені у додатковий.

Команди на поле "Металіста" вийдуть у таких кольорах. Господарі одягнуть синю форму (воротар - червону), гості - білу (воротар - чорну). Матч розпочнеться рівно о 19-й!


Прес-служба ФК "М1925"
Переглядів: 955