Звернення до Творців
Звернення до Творців
Наш Харків у побуті звуть містом підприємництва та торгівлі. Ми, активні жителі відвідуюємо тренінги, семінари, бізнес-знайомства з «успішними» підприємцями, тощо. Підвищуємо свій особистий зріст ораторством, фінансовою грамотністю, зустрічами та членством у всіляких бізнес-клубах. Але давайте подивимося друг другу в очі та скажемо, що ми про…ли не тільки землю, ліси та парки, ми кинули нашу славну команду футбольний клуб "Металіст". Ми можемо звинувачувати Курченко, УЄФА, «домінувати та уніжати», я за це нікого не осуджую та й судити може тільки Бог. На справді дешеві понти та міряння пис-ми замість об’єднання всіх небайдужих та створення не тільки нових речевок та пісень, а й нової культури життя. Щоб нас узнавали не за осудження агресора (хоча я так і вважаю),а за неповторне вболівання за рідне місце та футбольний клуб.

На цей час небайдужі громадяни нашого Харкова утворили нову футбольну команду "Металіст 1925", яка грає у другій лізі першості України та на цей час збирає на стадіоні ОСК "Металіст" на матчах тисячі уболівальників. Але я не розумію чому більшість уболівальників не хочуть бути ближче до команди, приймати участь у житті команди, давати рекомендації, ідеї та допомагати втилювати в життя.

Разом об’єднавшись у клуб уболівальників давати свої пропозиції та не поливати лайном любі починання. Я нікого не осуджую, я дуже поважаю Творців, яких у Харкові дуже мало. Як роздербанити, попиляти бюджет, чи заробити на другові, да і на ближньому землякові - це ми мастаки. Від цього місто кишить різноманітними мастер-класами, тренінгами,будуються нереальні відділи продажу, маркетологи та рекламні агентства жирують від заказів. Все для того, щоб продати, втюхати непотреб з великою маржею . Докотилися до того, що шукаємо не якісний товар, а подешевше, тим самим гроблячи себе та своє здоров’я та здоров’я нації . Хто не згоден з зарплатнею та умовами проживання, «безвіз» відкрито.

Але я харків’янин, і хочу, щоб на нашій землі був заможній громадянин та вболівав за свою команду, яка б славилася у всьому світі. Як перший шаг я запропонував зробити місце для зустрічі справжніх уболівальників улюбленої команди в неформальній обстановці з футболістами та управлінням команди, також перегляд матчів та проведення зустрічей молоді з зірками футболу і т.п. Тобто утворити перше в Україні фанкафе-клуб ФК "Металіст 1925", власниками якого стали б ви-Харків’яни.

Мені, як справжньому харків’янину та фану "Металіст 1925" начхати на місце, де знаходиться це кафе-клуб, мені важливе сама ідея, імідж футбольного клубу, бренд, який може стати популярним не тільки в Україні, а й у всьому світі. Я хочу збиратися не в тому місці зі старими совковими газетами, а де я зміг би подивитися матч у ютубі улюбленої команди та разом поділитися враженнями з причасними к грі мільйонів жителями світу. Мені одному цього не потрібно, я не планую на цьому заробити великих грошей, я хочу бути ближчим до футбольної команди разом з вами, улюблені уболівальники.

З повагаю, Тарас Бравічев

Теги:
Автор: Андрей
Переглядів: 2339