25.05.2023
Олег Голодюк:

Олег Голодюк: "Хлопцям велика подяка за те, що вони дотерпіли"


Тренер "Металіста" Олег Голодюк про виїзну нічию 0:0 у матчі проти "Інгульця", яка була здобута в меншості:


- Дуже нервова, бойова гра. Багато емоцій хлопці віддали. Видно, що останні тури, на всіх давить результат, так було і сьогодні. Хлопцям велика подяка за те, що вони дотерпіли. Я думаю, що для нас це очко є дуже важливим.


- Чи закономірним є результат сьогоднішнього матчу?

- Не зважаючи на то, що ми грали майже весь другий тайм у меншості... Знову ж таки, майже кожен матч ми завершуємо в десятьох... Я думаю, що нічия закономірний результат. У нас були свої моменти, які ми не реалізували. В "Інгульця" все зводилося до флангових передач з чим наші захисники, на мою думку, гідно впоралися.


- Тобто ваші футболісти виконали поставлений план на гру?


- План на гру зламався з другою жовтою карточку Жичикова. Після цього все полягало в тому, що потрібно дотерпіти, не дати "Інгульцю" скористатися цими фланговими передачами. Повторюсь, ми подякували хлопцям за цю нічию. Думаю, що вона сьогодні непоганий результат.


- Оскільки чемпіонат наближається до завершення, як ви можете оцінити розташування своєї команди?


- Ще два тури, їх потрібно дограти. На жаль, ще нічого не вирішено, а потім вже можна буде робити якісь оцінки й оцінювати нашу роботу. Ще два тури попереду, а там подивимося.


- У цих двох турах серйозних суперників маєте: "Кривбас" та "Динамо", скільки очок плануєте набрати?


- Ніхто вам напевне не скаже, скільки хто планує набрати, треба виходити на кожну гру та здобувати максимальний результат. Так вийшло, що сьогодні, знову ж таки, є проблеми перед наступним туром, тому що кожен тур випадають люди через червоні картки, через перебір жовтих. Але нічого. Ми в хлопцях наших упевнені, ще є чотири дні до гри, а там подивимося.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба М1925
Переглядів: 640