24.05.2023
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Заслужена перемога нашої команди"


Старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник про перемогу своїх підопічних у матчі проти "Інгульця":


- У першу чергу хочу сказати, що це дуже важлива перемога для психологічного стану футболістів. Продовжуємо боротися за десяте-одинадцяте місця. Хотілося б бути якомога вище. Хлопці молодці, витримали не зважаючи на погодні умови та гру на штучному покритті. Було дуже спекотно грати, дихати на полі. До того ж, ми виїхали о 5-й годині ранку, хвилювався щодо стану хлопців на гру після дороги. Але свіжість була в ногах та головах у футболістів. Тож, молодці, що добилися позитивного результату. Можливо, хотілося більше якіснішої гри, але я вважаю, що ми заслужено переграли "Інгулець".


- Після минулої гри ви казали, що хлопці не виконували те, що планувалося. Сьогодні можна припустити, що все було навпаки?


- Ми їм підказали та вказали на ті помилки, які вони робили в минулій грі. Вони молодці, сьогодні зіграли дисципліновано в захисті. Хоча і є деякі моменти, які потрібно поправити. Молодці, що практично всі моменти, які у нас були - використали - це найголовніше. Напевно сьогодні заслужена перемога нашої команди.


- Також, мабуть, було приємно перемогти "Інгулець", оскільки в першому колі була прикра гра з ними?


- Насправді "Інгулець" - це дуже важкий суперник, команда, яка нам завдала прикрої поразки в першому колі. Команда, яка мало грає в комбінаційний футбол, більше грає за рахунок довгих передач. Біжать постійно вперед. Тому сьогодні було приємно, що наші футболісти прислухалися до наших порад і виконали практично все, про що ми домовлялися. Є моменти, які потрібно виправити, думаю, що ми це зробимо і здобудемо наступну перемогу в грі проти "Кривбасу". Я цього дуже сильно хочу і команда теж. Поставили собі максимальне завдання перед цією грою - взяти дев'ять очок в матчах, що залишалися. Будемо працювати над цим.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 431