20.05.2023
Костянтин Валеулін:

Костянтин Валеулін: "Металіст 1925" не брав і не братиме участі в підкилимних іграх"


Голова наглядової ради "Металіста 1925" Костянтин Валеулін про вкиди, які мають на меті знеславити харківський клуб: 

- Щиро посміхаюся, коли бачу як люди витрачають час і гроші на створення й розміщення вигаданих негативних пліток про когось. Ставлюся до цього, як до підтвердження того, що коли тебе не можуть здолати в чесній та відкритій боротьбі, вдаються до "скандалів, інтриг, розслідувань".
Друзі, офіційно заявляю — все, що кажуть про "Металіст1925" в телеграм-каналах — маячня. Яка не має нічого спільного з адекватною реальністю.
"Металіст 1925" не брав і не братиме участі в підкилимних іграх. За свою невелику історію ми це довели. Ми досить впевнені в своїх силах і професіоналізмі, щоб "з'ясовувати спортивні стосунки" виключно на футбольному полі. Власне, спорт для цього і вигадали.
Ми воліємо бути сильним клубом і боротися за авторитет України в єврокубках. А всі ці намагання плести інтриги вбивають чемпіонат та авторитет українських клубів на міжнародній арені. Я розумію, що кожен робить те, у чому вважає себе найкращим — хтось грає у футбол, хтось пише другосортні образи. Логіка зрозуміла.
Але запевняю — "Металіст 1925" ніколи не змінить свого принципу й ніколи не "розписуватиме кулі" під чиїсь інтереси, навіть перебуваючи у складній турнірній ситуації. Краще тоді не займатися футболом і не ганьбити авторитет футбольного Харкова. Але, ви ж розумієте, як то кажуть — не дочекаються. Народжені у бою — під килимом не повзають.
До речі, клуб замовив та сплатив систему VAR на недільне харківське дербі. Нехай усе буде чесно і в майбутньому матчі, і загалом.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 626