20.05.2023
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Коментувати таку гру важко"


Старший тренер "Металіста 1925" Роман Мельник про гру його підопічних в грі з земляками з "Металіста":


- Коментувати таку гру важко, коли команда не виконує те, що ми напрацьовували весь тиждень на тренуваннях. Через це, мабуть і такий результат. Чи перегоріли хлопці до матчу, не знаю чому так. Не було футболіста, який міг взяти на себе відповідальність, кожен перекладав відповідальність на партнера, тому і така гра вийшла, і результат не на нашу користь. Хоча по цій грі у нас моменти також були. Якби забили ми, то все могло б статися інакше. Хто забиває, той перемагає.


- Не знаю, як у вас встигло скластися враження, по мені з трибуни, на мій журналістський погляд здалося, що коли суперник забивав перший гол - був офсайд, а коли другий захисник вибив м'яч, адже він полетів до кутового прапорця?


- Не хочу коментувати дії арбітрів. У першому таймі також було пропущено вихід один на один, коли Потімков врятував нашу команду. Явний був офсайд. Другий момент, теж, напевне, було положення поза грою, пенальті сумнівне. Не будемо коментувати, потрібно було забивати свої моменти, які в нас були. Якби забили їх, то розмовляли б про інше. Навіть за такої поганої гри, можливо, могли б отримати позитивний результат. Хлопці сьогодні не виграли  на своїх ділянках боротьбу. Так не може бути. Повинен бути характер. Це дербі. Не виходить грати з м'ячем, потрібно без м'яча працювати, а ми вийшли і, окрім того, що не грали те, що планували, ми ще й у відборі погано діємо. Тому такий поганий результат. Зараз будемо розмовляти з хлопцями в роздягальні й будемо приймати рішення, у першу чергу, щодо складу на наступну гру. Повинні грати ті, хто мають бажання. А не ті, хто хоче сфотографуватися для інстаграму на футбольному полі.


- Що хлопці десь мали не достатньо бажання - це питання психології, ви вже казали про ймовірне перегоряння до гри?


- Так. Є ще таке, що хлопці, які вийшли на заміну, вони не підсили команду. У першому таймі ми зіграли 0:0, а в другому програли. Якщо програли, значить, що хлопці, які виходять на заміну, вони не підсилюють команду. Тому будемо розбиратися з тими, хто виходив на заміну, будемо розмовляти, не буде прогресу, значить на їх місце прийдуть інші хлопці. Іншого виходу в мене немає. Потрібна дисципліна на футбольному полі з першої до останньої хвилини. Не можна виключатися з моментів. Коли добивали нам м'яч у ворота після того, як Потімков врятував. Як так просто добивають? Такого не повинно бути. Будемо розбиратися, аналізувати цю гру. Суперникам бажаю перемог в наступних матчах. Думаю, що вони сьогодні заслуговують на перемогу, в першу чергу, великим бажанням нас перемогти. Але, якщо брати по дербі, то 4:2 на нашу користь?  Будемо сподіватися, що ці дербі будуть і в наступному сезоні.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 787