14.05.2023
Едмар:

Едмар: "Ми не будемо опускати руки"


Виконувач обов'язків головного тренера "Металіста 1925" Едмар прокоментував гру своєї команди в матчі проти "Вереса":


- Ми знали, що це дуже принциповий поєдинок, бо знаходимося в такій ситуації, що не можна було програвати в цьому матчі. Ми розуміли, що це матч точно так важливий для суперників, бо вони в точно такій ситуації. Так склалася гра, ми діяли непогано, після голу ми пішли в атаку, отримали червону картку. І в підсумку так склалося, що ми сьогодні, на жаль, програли.


- Ви сказали, що розуміли, що це такий матч в якому не можна програвати, але програли. Як бути далі?


- Далі будемо намагатися тільки через роботу виправляти ситуацію. У кожному матчі, що в нас лишається будемо віддавати усіх себе. Лишилося чотири поєдинки, ми не опускаємо руки, це сто відсотків. У поганих ситуаціях ми дізнаємося на кого можна розраховувати. А коли все добре - це легко, всі задоволені. Зараз маємо зібратися, стати одне за одного - тільки так можна повернутися до перемог.


- Сьогоднішній результат, ймовірно, засмутив тренерів, футболістів. Чи вдасться підійти до наступного матчу в правильному психологічному стані, тим більше, що там дербі?


- Звісно. Ми знаємо, що нам потрібно. Повторюсь, ми не будемо опускати руки. З наступного тренування будемо працювати з футболістами в усіх компонентах. Ми також будемо вивчати свої, тренерські помилки, де ми могли помилитися. Адже ми всі помиляємося. Головне не опускати рук, ніколи не здаватися - це однозначно.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 925