13.05.2023
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Повинні були не програти, а то й виграти"


Старший тренер юнацької команди "Металіста 1925" Роман Мельник про гру своєї команди проти "Вереса":


- Роман Петрович, мабуть, дуже прикро програвати матчі, де більшу частину ігрового часу все було під контролем ваших підопічних?


- Якщо сказати за грою, то ми не заслуговували сьогодні на поразку. Як мінімум, повинні були не програти, а то й виграти, напевно. Знову наступаємо на ті ж самі граблі. Все, що б'ють в наші ворота - залітає, а чужі ворота не летить. Але скажу, що за грою в мене претензій до команди немає. Є претензії лиш до результату, що ми знову пропустили більше, ніж забили. Розчарування результатом, звичайно є. Проте з іншого боку радує те, що є гра. Це найголовніше. Якщо буде гра, будемо показувати і результат. Хоча ми, мабуть, не заслуговуємо сьогодні поразки.


- Також позитивним моментом є, що частина ключових гравців юнацької команди зараз пішли на підвищення до основи, хтось травмований, хтось хворіє. Проте гравці, які виходять замість них - також демонструють гарний футбол?


- Все правильно. Сьогодні ми знову планували один склад, але три гравці, які мали бути в стартовому складі - вони не грали. Ми планували Кияшка в воротах, але він приїхав з підвищеною температурою. Не вдалося його поставити. Радує те, що футболісти, які замінюють тих, хто до цього був основним, вони не випадають. Це все пов'язане з тим, що є правильний, системний підхід до тренувань.  Певно хлопці чують мене, наш тренерський штаб, виконують всі вказівки, які ми даємо й показують рівень футболу не гірший за тих футболістів, які грали до цього. Тому я задоволений, що наших футболістів з юнацької команди беруть до першої команди. той же Островський додав значно в грі й зараз є гравцем першої команди. Це приємно. Наше основне завдання - готувати гравців до першої команди. Звичайно, хотілося б більше позитивних результатів і як можна вище піднятися в турнірній таблиці. Це також трошки психологічно тисне, на мене, як на тренера, і на футболістів. Проте дивимося з оптимізмом у майбутнє. У нас цей сезон, щоб сформувати команду, а наступний вже будемо боротися за медалі.


- Якраз хотів сказати, що більшість хлопців зможуть боротися за вищі місця в турнірній таблиці в наступному сезоні, і навіть ще через сезон чи навіть два?


- У когось ще три роки є, щоб грати в юнацькій команді. Хлопці 2006-го року, які зараз у нас грають в основному складі чи виходять на заміну. Для них це безцінний досвід, якого ніде не купиш. Вони зараз авансом грають тут та отримують цей досвід. Тому, можливо, і їхні помилки впливають на наш результат, бо не вистачає досвіду. Але наша основна мета - це підготовка резерву для першої команди. На наступний сезон вже є кістяк команди, який вже пройшов цей рік, отримав досвід. Сподіваюсь, що в міжсезоння ми додамо два-три футболісти хорошого рівня та гра в нас буде ще кращою.

 


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 640