07.05.2023
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Команда здобула важливу перемогу"


Старший тренер юнацької команди "Металіста 1925" Роман Мельник поділився першими емоціями після перемоги його підопічних над "Зорею":


- Перші емоції, звичайно, позитивні. Команда здобула важливу перемогу. Я зараз подякував хлопцям в роздягальні за хороший перший тайм, дуже хороша, змістовна перша частина зустрічі була. Якщо ми так будемо грати в наступних матчах, як сьогодні в першому таймі, то все буде в нас гаразд. Другий тайм трошки гірше зіграли. Якщо дивитися по рахунку, то програли його 2:0. Тому є моменти, є над чим працювати. А взагалі хлопці виконали, в першу чергу, в першому таймі все те, про що ми домовлялися. Відтак і результат на табло.


- Другий тайм це, мабуть, наслідок того, що хлопці знали, який рахунок після тайму першого, якась розслабленість?


- Думаю, що так воно і є. Десь недооцінили суперника перед другим таймом. Вийшли менше мотивовані, хоча в перерві ми акцентували на цьому увагу й казали, що потрібно продовжувати грати так, як ми грали в першому таймі. Але якась розконцентрація, скоріш за все. Вийшло так, що ми пропустили. Ну і футболісти, які вийшли на заміну, не на стільки посилили гру, як ми на те розраховували. Будемо працювати. Найголовніше є результат, 4:2 це вагомий показник. Ми до цього довго йшли, працювали, терпіли багато невдач. Сьогодні нас прорвало, дай Бог, щоб у майбутньому були тільки перемоги.


- Була дуже хороша гра з лідером з "Рухом", де їм ледь не завдали першої поразки, сьогодні чудовий перший тайм. Це вже виглядає як тенденція, як закономірність?


- Ми працюємо багато на тренуваннях. Зокрема над технічною майстерністю наших футболістів, тому що без техніки в футбол не грають. Ми дуже багато помилялися раніше в простих ситуаціях, у передачах. Думаю, що поступово команда почне розуміти наші вимоги та все буде вдаватися нам. Тренувальний процес, який ми їм даємо, думаю, що він працює. Ви бачило до цього багато матчів, де ми мінімально поступалися, хоча за грою не повинні були програвати. Десь не вистачало технічної майстерності наших футболістів. Тож працюємо над цим та командними діями. Думаю, що сьогодні у першому таймі вони працювали дуже злагоджено та виконали все, про що ми домовлялися згідно з командною тактикою.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 568