04.05.2023
Едмар:

Едмар: "За цю гру можу сказати команді тільки дякую"


Виконувач обов'язків головного тренера "Металіста 1925" Едмар поділився враженнями від гри проти львівського "Руху".

- Сьогодня команда заслуговує на похвалу, з перших хвилин грали у меншості...

- Так, було важко. Хлопці самі розуміли, що треба вдвічі більше бігати після вилучення. Дякую хлопцям за самовіддачу та характер, який вони показали. Ми, граючи вдесятьох, мали моменти, але не змогли їх реалізувати. Але сам факт, ми їх створювали. За цю гру можу сказати команді тільки дякую.

- Вилучення на п'ятій хвилині, зламало весь план на гру?

- Звичайно, ніхто не думав, що так буде. Добре, що гравці перемкнулись та добре зіграли. Планували грати інакше, але вже як сталось. Ще раз дякую футболістам і радий що все так закінчилось.

- Сьогодні ви на заміну випустили молодих гравців: Островського та Ногейру. Напевно для них важко було війти у такий поєдинок?

- Тільки через такі матчі, вони наберутся досвіду. Ми разом з керівництвом хочемо робити ставку на молодь, яка буде обличчям клубу у майбутньому. Островський і Ногейра зіграли непогано, але ще треба покращувати певні елементи, а досвідченим гравцям їм у цьому допомогати.

- Знову не програли, це вже 4-матчева безпрограшна серія, але, мабуть, хотілося б, щоб у ній було більше перемог

- Завжди хочется перемог, але зараз у чемпіонаті всі матчі непередбачувані. Треба бути в тонусі та набирати очки. Для нас кожний заліковий бал важливий і сьогодні скоріше один здобули, ніж два втратили.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 734