03.05.2023
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Повинні були забрати три очки"


Старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник про гру в якій його підопічні зіграли в нічию 2:2 проти "Руху":


- Роман Петрович, чи можна сказати, що лідери чемпіонату сьогодні відскочили у грі проти вашої команди?


- Можна сказати й так. Сьогодні хлопці проявили дуже велике бажання. І я вважаю, що вони показали дуже непоганий футбол, особливо в першому таймі, коли ми грали за вітром. У другому таймі було трошки важче, але вони молодці. Чесно кажучи, дуже прикра нічия. Думаю, що ми повинні були забрати три очки сьогодні.  Та завдати першої поразки в чемпіонаті супернику. Але нічого страшного працюємо над цією юнацькою командою. Щоб хлопці помилялися тут і робили менше помилок у дорослому футболі. 


- За моїми враженнями це була, ймовірно, найкраща гра юнацької команди цього скликання. Як вважаєте ви?


- За бажанням, за дисципліною на футбольному полі сьогодні була одна з найкращих ігор. Проти такого суперника ніколи не потрібно команду додатково налаштовувати. Сьогодні хлопці самі розуміли, що потрібно робити на футбольному полі, щоб здобути перемогу. Вони це показали. Я думаю, що та невдача, яка йде з нами по чемпіонату, вона знову сьогодні залишилась. Ми повинні були вигравати... Такий пенальті... Так буває. Хлопці молодці. Вони весь тиждень тренувалися, відновлювалися і сьогодні продемонстрували, підтримаю вашу думку, хороший футбол. Приємно грати з командою, яка грали в плей-офф Ліги Чемпіонів, і ми проти них продемонстрували непоганий футбол. Це дає нам натхнення на наступні матчі.


- Сьогоднішня хороша гра - це за рахунок того, що хлопці самі все розуміли чи якісь інші причини? Бо так виходить, що команда краще грає проти сильних суперників, ніж проти слабких?


- Ми працюємо, не тільки над психологією, а над всіма складовими гри. Я вам і раніше казав, що хлопці будуть демонструвати якісний футбол, просто потрібно трошки більше часу, щоб вони зігралися. Вони молоді, їм потрібно більше досвіду. Від гри до гри ми додаємо досвід, я так вважаю. З "Минаєм", при тому, що ми програли, перший тайм був непоганий футбол, а в другому таймі трошки гірший. Проте я не скажу, що ми програли "Минаю" за грою. Ми грали, намагалися... Ми зробили висновки і думаю, що в майбутньому будуть тільки перемоги, адже ми працюємо задля цього.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 573