02.05.2023
Юні вихованці клубної академії отримали 90 нових м’ячів

Юні вихованці клубної академії отримали 90 нових м’ячів


Вчора перед черговим тренуванням на вихованців ДЮФСШ "Металіст 1925" чекав приємний сюрприз. З комплектами нових м’ячів для усіх вікових груп завітали представники клубу в особі заступника генерального директора Антона Іванова та старшого тренера клубної академії Олега Крамаренка. У короткій промові керівники в першу чергу подякували ЗСУ за можливість відновити тренування у рідному Харкові. По-друге, звернулися до юних футболістів та їх батьків з побажаннями слухати тренерів, отримувати насолоду від тренувань та вже незабаром поповнити склад основної команди "Металіст 1925". Також, окремо вони підкреслили, що завдання клубної академії не тільки виховати гарних футболістів, але, насамперед, гідних громадян нашої країни!

Нагадаємо, що клубна академія "Металіста 1925" нещодавно повністю відновила свою роботу у Харкові та продовжує набір юних футболістів 2008-2017 років народження. З контактами тренерів можна ознайомитися за посиланням.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 347