28.04.2023
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Дуже прикра поразка"


Старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник прокоментував гру своїх підопічних проти "Минаю":


- Дуже прикра поразка сьогодні. Так сталося, що ми не зіграли в той футбол, який ми хотіли. Той футбол, який ми грали з "Олександрією", який ми, принаймні, намагалися грати зі "Львовом". Сьогодні нам це не вдавалося. На перший погляд, десь моментами здавалося, що ми хочемо, але не можемо. Так воно, напевно і є. Після гри спілкувався з футболістами, половина з них скаржилися на біль у горлі, хтось цілу ніч кашляв. Через це і десь сил їм не вистачало. А можливо і якісь інші фактори далися взнаки. Тому не будемо знімати з себе відповідальність. Будемо розбиратися з тим, що сталося та налаштовуватися на гру з "Рухом".


Сьогодні команда-суперник не була сильнішою за нас. Ми не показували свій хороший футбол, той футбол, який хочемо грати. "Минай" також нічого не показав. Але, як часто буває у наших матчах, нам знову залітає гол. Ми весь тиждень налаштовували наших футболістів на те, що суперника недооцінювати не потрібно. Вказували на те, що в них є футболіст, який добре виконує штрафні удари, стандартні положення. Так і сталося. На жаль, вони забили свій момент. У нас також був свій момент, ми могли реалізувати. У Белицького був дуже хороший момент... Забивай... Як мінімум, сьогодні повинні були не програти.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 656