27.04.2023
Тренування заради виживання

Тренування заради виживання


У Харкові незважаючи на російське вторгнення до України продовжує свою роботу дитяча академія "Металіста 1925".

У нових умовах на її вихованців очікує багато нових викликів та небезпек. Зокрема, прямо зараз Україна, на жаль, є однією з найзамінованіших країн світу. Новини про людей, які підірвалися на мінах на Харківщині з'являються ледь не щодня.

Напередодні на тренування юних вихованців клубної академії завітали тренери проекту "Spirit of Soccer", що реалізується на Харківщині Української асоціацією футболу, Харківською обласною асоціацією футболу та Асоціацією аматорського футболу України. За час дії проекту навчання вже пройшли більше 900 дітей з різних куточків Харківщини.

Тренери, які пройшли спеціальне навчання провели у ігровій формі заняття з мінної безпеки. Через ігрові вправи дітей навчали правильно реагувати на вибухонебезпечні предмети. Триматися від них подалі,  не чіпати їх, повідомляти про знахідки дорослим, комунікувати. У сучасних умовах на футбольних тренуваннях з дітьми необхідно не лише підвищувати їх ігрову майстерність, а й турбуватися за їх безпеку.

По закінченню тренування усі учасники отримали блокноти з корисною інформацією.
Разом до перемоги!

Нагадуємо, що наразі проводиться набір юних футболістів до нашої академії, деталі за посиланням
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 581