24.04.2023
Костянтин Бичек:

Костянтин Бичек: "Відчував тиск через те, що не вдавалося забити"


Нападник "Металіста 1925" Костянтин Бичек розповів про враження від гри проти "Львова", тиск через необхідність голів та побажання на день народження:


- Як тобі гра проти "Львова", це була складна чи легка гра?


- Гра проти "Львова", мабуть, була більш складною, ніж легкою. Та й взагалі зараз Чемпіонат України такий, що кожна може відібрати очки у кожної. Тому всі матчі складні.


- Тренери казали, що ти відчував тиск через те, що не вдавалося забити кілька матчів поспіль, чи так це? Цього разу ти забив чи відчув полегшення?


- Так, був я трошки відчував тиск через те, що не вдавалося забити. Майже в кожному матчі в мене бували гарні можливості, щоб відзначитися, але, на жаль, не виходило. Полегшення... Мабуть, трошки відпустило.


- Як тобі взагалі грається у якості центрального нападника? У першій частині сезону ти грав у півзахисті, в центрі чи на фланзі. А тепер на вістрі. Уже почуваєшся комфортно, як на рідній позиції чи треба ще трошки практики тут?


- У якості центрального нападника мені, в принципі, комфортно грати. З кожною грою намагаюся додавати, ставати все краще й краще на цій позиції.


- На тижні в тебе був день народження. Гол+перемога - це трошки відкладений подарунок? Які спортивні побажання отримував? Можливо, яких досягнень сам собі бажаєш?


- Гол+перемога - це, напевно, найкращий подарунок на день народження. Щодо спортивних побажань, то найчастіше мені бажали, щоб забивав побільше голів. А сам собі бажаю, звісно, максимальних досягнень.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 427