23.04.2023
Едмар:

Едмар: "Приємно працювати з таким колективом"


Виконувач обов'язків головного тренера "Металіста 1925" Едмар поділився враженнями від довгоочікуваної перемоги своєї команди:

- Вітаємо з перемогою, вона сьогодні була обов'язковою?


- Так, звісно, це довгоочікувана перемога. Сьогодні хлопці молодці. Від самого початку поєдинку вони показували налаштування на гру та вдалося продемонструвати свої найкращі якості. Тримали м'яч і вчасно віддавали передачі. Вдалася гарна гра!


- Після "Олександрії" ми з вами говорили, що молодим нападникам потрібно забити. Сьогодні Бичек це зробив. Далі справи підуть більш впевнено?


- Так, звісно й це наше завдання, тренерського штабу та керівництва. Ми хочемо створити команду, де ми довіряємо одне одному. Костя, коли не забивав, хвилювався, але ми підтримували його, продовжували довіряти. Були складні матчі в Сидоренка, але у нас цілковита довіра до нього й він нас сьогодні кілька разів врятував. Розумієте? У футболі так і є. Якщо ми опускаємо руки, одразу будуть неприємності. Ми показали сьогодні, що ми рук не опускали. Молодці хлопці. Приємно працювати з таким колективом. З такими футболістами, які викладаються на тренуваннях та в матчах. І сьогодні ми всі продемонстрували, що ми знаходимося на правильному шляху!


- Похвалили Бичека, Сидоренка, але сьогодні й Русин провів класну гру. Окрім двох гольових дій у нього ще купа яскравих епізодів, де він демонстрував свою техніку. Як вам його гра?


- Коли ти сильно любиш футболіста, не хочеться його сильно хвалити, аби він продовжував у тому ж дусі. Те, що я бачу в виконанні Русина на тренуваннях, у матчах, - у нього шалена техніка, майстерність. Наше завдання довіряти гравцеві і він буде віддячувати. Він показує, що коли є довіра, то він може провести таку гру, як сьогодні. Дай Боже, щоб він так продовжував тренуватися та грати. Я вважаю, що він зараз у гарній формі, не хочеться наврочити. Я знаю, що це футбольна кар'єра, ти маєш весь час тримати тонус, аби щоразу досягати більшого. Втім Русин, безсумнівно, молодець. Не тільки він, а й вся команда. Колектив у сьогоднішньому матчі відіграв значну роль.


- Минулого разу ми говорили про серію без перемог, без голів. Сьогодні вдалося й виграти, й забити. Далі на команду чекають дуже важливі матчі проти конкурентів. Сьогоднішній результат має надати впевненості?


- Так, ми знаємо, що відбувається в турнірній таблиці. Всі матчі, які будуть для нас - як фінал. Тому на тренуваннях нам треба ще покращувати свою гру, щоб і надалі нам вдавалося перемагати. Тільки через роботу на тренуваннях ми зможемо так продовжувати.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 893