22.04.2023
Роман Мельник:

Роман Мельник: "У другому таймі почали грати краще"


Старший тренер юнацької команди "Металіста 1925" Роман Мельник прокоментував перемогу своєї команди у грі проти ФК "Львів":


- Хлопці проявили дисципліну на футбольному полі. У першому таймі трошки у нас не  ладилося те, що ми планували. Деякі футболісти трошки випали, але так буває з молодими футболістами. Тому десь не виходило те, що ми планували. У другому таймі почали грати краще. Забили, вважаю, хороший гол і ще були моменти, де могли забити, але, на жаль, не вдалося. Тим не менше, добре, що хлопці виконали ту установку, яку ми їм давали. Звичайно, що більше хотілося б грати першим номером, більше контролювати м'яч. Але поле не в дуже хорошому стані. Тому доводилося грати більшою мірою довгими передачами і, можливо, через це багато втрачали м'яч. Але, загалом, результат досягли - це найголовніше станом на сьогодні. Потрібно було, щоб команда відчула впевненість, що ми робимо все правильно.


- Чому в першому таймі гра менше вдавалася і за рахунок чого в другій половині зустрічі вдалося покращити гру і здобути результат?


- Щодо додати, то, мабуть, у першу чергу, у нас спрацювала заміна. Вийшов Белицький, який показав непогану гру, як у відборі, так і в атаку. Це у Валієва трошки не виходило в першому таймі. Але таке буває в молодих футболістів. Не вистачало в нас холоднокровності в центрі поля, заволодівали м'ячем, але не могли останній пас віддати чи ще щось. Тому не виходило. В другому таймі були якісніші перехоплення, налаштування команди було вже інакшим. Ми поговорили з ними в перерві, що якщо ми хочемо досягати  позитивних результатів, то потрібно не програвати боротьбу один в один. Тому в другому таймі більш якісно зіграли. У першому таймі програвали багато боротьби.


- Команда перемогла, можемо сподіватися, що хлопці відчують впевненість і надалі зможуть поєднувати якісну гру з позитивним результатом?


- Я сподіваюсь на це. Вірю, що ми все правильно робимо. Якщо буде якісна гра, то буде й позитивний результат. Найголовніше, щоб хлопці виконували те, що ми напрацьовуємо на тренуваннях і не боялися грати в футбол. І все буде гаразд. У нас хороший колектив підбирається по-тихеньку, поєднання молодших хлопців та більш досвідчених. Тож, дай Боже, все буде гаразд.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 573