17.04.2023
Про пошкодження Беки Вачіберадзе

Про пошкодження Беки Вачіберадзе


У суботньому матчі проти "Олександрії" після відмашки суперника півзахисник "Металіста 1925" Бека Вачіберадзе був змушений достроково залишити поле через пошкодження.


Була підозра на перелом щелепи, оскільки був очевидний підвивих суглобу. Його вправив лікар одразу на стадіоні в Ковалівці. Ця процедура закрила щелепи.


Після додаткових обстежень, на щастя, найстрашніші підозри не підтвердилися. Перелому немає. Про це повідомив керівник медичної служби  "Металіста 1925" Юрій Кривенко. Втім є наслідки пошкодження капсули суглобу. Вачіберадзе зараз продовжує лікування. На повноцінне відновлення йому знадобиться орієнтовно сім днів. Зараз Бека уже почувається краще.


Також нагадаємо, що за станом здоров'я гру з "Олександрією" пропускали троє гравців "Металіста 1925". Пошкодження Олега Мозіля, яке він отримав у грі проти "Дніпра-1" посилилося, тож, тепер він зможе повернутися до тренувань лише за три тижні. У Андрія Ременюка було запалення сухожилля, а Абдулла Абдуллаєв пропускав минулий поєдинок через застуду.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 733