15.04.2023
Едмар:

Едмар: "Сьогоднішній результат закономірний"


Виконувач обов'язків головного тренера "Металіста 1925" Едмар прокоментував нічию своєї команди у матчі проти "Олександрії":

- Нічия сьогодні, це більше позитивний чи негативний результат?

- Була рівна гра, мали моменти як ми так і суперник. Дивлячись у турнірну таблицю, ми прагнемо здобути перемогу. Ми нещодавно з "Олександрією" зіграли внічию, знали як грає суперник, у тому матчі було багато голів. Сьогоднішній результат закономірний.

- Команда давно не перемогала, чи не давить психологічно це на гравців?

- Трошки є, але працюємо над цим, спілкуємося з ними. Працюємо на тренуваннях над реалізацією і прагнемо здобувати перемоги. Ще дев'ять матчів попереду, ми хочемо залишитись в УПЛ і будемо боротися за це. Хочемо щоденно покращувати рівень нашої гри.

- Ми чотири матчі не можемо забити суперникам...

- Ми над цим працюємо на тренуваннях, особливо над завершенням атак. Ми всі хочемо забитих м'ячів, підказуємо нашим молодим гравцям, щоб нарешті їх прорвало і забивали у іграх.

- Сьогодні була досить емоційна гра, пристрасті вирували...

- Я казав, що ніколи не буду дуже сварити арбітрів. Цього арбітра я знаю дуже давно. Є такі моменти, які треба припинити. Він ходить пішки у центрі поля, нічого не робить, не намагається приблизитись до моменту, а лише стоїть у центрі і свистить. Мені здається, йому вже пора закінчувати кар'єру арбітра. Він вирішив мене видалити за те, що я йому сказав: "що ти ходиш пішки". Образився і видалив мене. Арбітр не встигає за грою, не бачить моменти. Можливо, прийшов йому час сказати дякую футболу.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 931