14.04.2023
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Будемо працювати над удачею"


Старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник прокоментував гру його команди проти "Олександрії":

- Роман Петрович, з одного боку ваша команда грала проти фаворита. Суперники йшли четвертими, "Металіст 1925" дванадцятими. Програли. З іншого боку, за грою програш і близько не проглядався. Які ваші емоції від цієї гри?


 - У першу чергу хочу подякувати хлопцям за ту самовіддачу, за той футбол, який вони сьогодні демонстрували. Вони показали, що вони можуть грати в футбол. Це найголовніше. Я хочу їм подякувати, що вони виконали всі настанови тренерського штабу, які їм давали. Все, що ми напрацьовували, воно їм вдавалося. Зазвичай так буває у футболі, коли не забиваєш ти, то забивають тобі. Є таке правило, так і вийшло. Ми не збили гол, через хвилинку ми діставали м'яч зі своїх воріт. Тому потрібно ще більше працювати над реалізацією і, думаю, що у нас все буде гаразд. Якщо буде така гра в наступних матчах, то, думаю, ми здобудемо не тільки три очки, а будуть у нас в майбутньому одні перемоги.


- Залетів один удар з дальньої дистанції. Я впевнений, якщо цей хлопець вдарить ще 20 разів, йому повторити не вдасться таке. Чому так?


- Таке буває, що удача сьогодні не на нашій стороні. Я і в попередніх коментарях казав, що у цьому колі ми в більшості зіграних матчів не повинні були програвати, судячи з того як проходили матчі. Десь трошки нам не щастить. Ми вже і до церкви сходили, з хлопцями багато бесід проводимо на різні теми, що потрібно вірити в себе, постійно працювати. Сьогодні вони дійсно продемонстрували хороший, змістовний футбол. Думаю, що ми повинні були перемогти "Олександрію", перемогти "Колос",  "Дніпро-1". З тренерами з якими я спілкуюсь зазвичай, зокрема сьогодні перед гро. Вони кажуть: Роман Петрович, а як ви знаходитеся на 12-му місці?  У вас команда грає у непоганий футбол і в кожному матчі заслуговує на перемогу? Я відповідаю, що так буває. Вони підтримують, вони мої друзі, і з "Колоса", і з "Олександрії". Думаю, що найголовніше не опускати руки та працювати далі.


- Ви сьогодні провели дві заміни, змінили фланги. А потім дуже довго не використовували решту замін, аж до компенсованого часу. Чому так?


- Ми змінили фланги, хотілося їх освіжити. Нам вдавалася непогана гра, швидкі розвороти, те, що ми напрацьовували, використовувати фланги. Хотілося більше освіжити краї, щоб були вони ефективні. У нас це вдавалося в першому таймі, хотілося, щоб вдавалося і в другій частині зустрічі. У кінці ми зробили ще дві заміни, ми вже пішли у ва-банк. Чому так пізно? Бо гра насправді вдавалася тим, хто був на полі, не хотілося щось змінювати. Ті хлопці, які грали, вони демонстрували непоганий футбол. Не вистачало заключного удару, точності в їх діях. Тому не хотілося змінювати те, що працює. Уже в кінці пішли у ва-банк, думали, що організуємо навалу. Були кілька перспективних епізодів, але не вдалося завершити їх позитивно для нас. Але нічого страшного. Я хлопцям зараз подякував за хорошу змістовну гру. Якщо буде хороша змістовна гра, то результат не змусить себе довго чекати. Будемо працювати над удачею. 
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 611