01.04.2023
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Дуже прикра поразка"


Старший тренер юнацького складу "Металіста 1925", Роман Мельник про гру проти "Дніпра-1", Казаєса, Ногейру, Сологуба та церкву:

- Роман Петрович, гра вийшла дещо неочікуваною. Результат не зовсім відповідає тому, що бачили на футбольному полі. Особливо це стосується першого тайму, згодні?


- Ви правильно сказали, дуже прикра поразка, не за грою. Дуже неприємно програвати такі матчі, коли в тебе купа моментів, але ти не забиваєш, а тобі забивають те, що є не логічним. Дуже прикро, проте в футболі таке буває, коли одній команді щастить більше, ніж іншій. Значить нам десь в іншій грі пощастить, я сподіваюсь.


Проте цей сезон дається дуже важко нам. У мене ніколи такого не було, щоб за один сезон у нас чотири важкі травми, чотири операції, чотири хлопчики вибули. Дуже багато матчів, які ми мали, як мінімум не програвати, програємо. Напевно щось є. Будемо працювати більше на тренуваннях і, можливо, в церкву треба зводити команду, побачимо.


- Ногейра був активний у першому таймі, те що він не вийшов на другу половину зустрічі - це домовленість з тренерським штабом основної команди?


- Так, ми домовилися з тренерським штабом першої команди, що він зіграє тільки тайм. Нам дали ще одного хлопчика з першої команди, це Сологуб Вадим. Я його вітаю з дебютом у нашій команді. Моя задача теж підготувати його, щоб він якомога більше користі приносив, у першу чергу, основній команді.


- Казаєс не грав якийся час, сьогодні вийшов і знову травмувався?


- Знаєте, я не можу зрозуміти, що з ним коїться. Здається, хороший перспективний хлопець, який повинен бути лідером цієї команди. На жаль, в нього якісь проблеми зі здоров'ям. На цьому тижні він уже тренувався, все було гаразд, а сьогодні знову: зіграв 40 хвилин і знову травма. Тому я сподіваюсь, що він буде приносити нам користь в інших матчах.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 532