22.03.2023
Андрій Демиденко:

Андрій Демиденко: "Вийшли на другий тайм та зробили результат"


Про те, як команда ледь не втратила віру в перемогу, тиск на молодих футболістів та роботу задля перемоги, - після тріумфу над "Зорею" розповів капітан юнацького складу "Металіста 1925" Андрій Демиденко:

- Сьогодні хотілося обов'язково здобути перемогу. Тому що у перших трьох турах нам не вдавалося цього зробити і дуже приємно, що команда після першого тайму зуміла знайти сили і проявити себе з ментальної точки зору. Вийшли та забили два м'ячі.


- Як капітан ти намагався хлопцям якось морально, ментально допомогти чи вони самі все розуміли?


- Це більше зробили тренери у перерві. Вони сказали все, що треба було нам донести й хлопці це зрозуміли та почали робити те, що потрібно було робити ще в першому таймі.


- Не тисло на команду те, що в попередніх матчах не вдавалося здобути перемогу, а сьогодні пропустили першими?


 - Я думаю, що якось давало це про себе знати. Якось команда після пропущеного голу хвилин 5-7 почала думати, що ми вже програли. Але потім пішов тиск від хлопців, більше від молодших, та почали грати. Вийшли на другий тайм та зробили результат.


- Як думаєш, у наступних матчах команді буде легше грати, оскільки сьогодні вдалося перемогти?


- На мою думку, буде легше, тому що хлопці вже зрозуміли, що таке перемагати, який мати настрій після перемоги. Будемо працювати над тим, щоб з гри в гру перемагати.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 538