22.03.2023
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Перемога додасть хлопцям впевненості"


Про впевненість, яку надає перемога, велике бажання змінити хід матчу та хвилювання вболівальників, - розповів у післяматчевому коментарі старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник, після гри у якій його підопічні здолали "Зорю":

- У першу чергу хочу подякувати хлопцям за те, що вони проявили у другому таймі характер, показали непогану гру. Привітати наш тренерський штаб, вболівальників, керівництво з першою перемогою в цьому році юнацької команди. Ми до цього довго йшли. Три поразки були перед цим, зараз перемога. Думаю, що перемога додасть хлопцям впевненості у своїх силах і емоційний стан їх підвищиться. Ця перемога дуже важлива.


- Щось змінилося у грі команди після перерви? Чи продовжили працюваи так, як було заплановано і досягли свого?


- Головне, що хлопці додали в бажанні, в швидкості роботи з м'ячем, прийнятті рішень і тому нам почало щось вдаватися. Також це сталося завдяки великому бажанню хлопців змінити хід матчу.


- Нарешті здобута перемога допоможе хлопцям у подльшій турнірній дистанції?


- Я сподіваюсь, що хлопці мене почули в перерві і будуть працювати надалі на тренуваннях та не будуть хвилювати наших вболівальників з першого тайму. Сподіваюсь, що вони братимуться за роботу з початку гри. Усіх з перемогою, працюємо та намагаємося здобувати максимум від цього чемпіонату.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 474