18.03.2023
Олег Голодюк:

Олег Голодюк: "Дуже добре зіграли після тривоги"


Про те на який результат налаштовувалася команда у грі з "Ворсклою", мотивацію на заключні хвилини матчу та жертви, на якій ідуть футболісти, - тренер "Металіста 1925" Олег Голодюк відповідав на післяматчевій пресконференції на запитання журналістів:

- Ми, як і "Ворскла", налаштовувалися сьогодні на перемогу. По грі було видно, що обидві команди хотіли виграти. Нічия. Десь повторюю слова, які я казав після "Чорноморця": напевно, сьогодні нічия закономірний результат. У нас були дуже хороші моменти, але ми їх не використали. У Полтави також були свої моменти. Нічого, ми рухаємося далі.


- Після зимової паузи "Металісту 1925" важко даються набрані очки, забиті голи. З чим це пов'язано?


- Якби я знав відповідь на це запитання, то ми б його вже вирішили. На перший план у нас, поки що, виходять характер та самовіддача. І за це ми після кожної гри дякуємо хлопцям, що вони роблять все можливе, що від них залежить на даний момент. Є багато факторів, які впливають на це. І травми були, хтось важко переносив тренування на синтетиці, а матчі на траві. Думаю, що пауза, яка зараз буде в чемпіонаті, вона якраз нам в цей момент дуже сильно підходить. Ми попрацюємо дуже добре на тренуваннях, щоб покращити ці свої показники.


- Після повернення на поле після повітряної тривоги команда заграла значно активніше попереду. У чому причина? Як мотивували гравців?


- Знаєте, у нас такі футболісти, що їх особливо мотивувати не потрібно. Просто вони дослухалися до наших слів і зрозуміли, що дуже незрозуміла ситуація з перервою, як налаштується. Ми їм говорили, що буде шанс забити у ці 15 хвилин 100%.  Треба цим скористатися. Дуже добре зіграли після тривоги. Але, на жаль, не використали свій момент.


- Двотижнева пауза в чемпіонаті, яка очікує на команду, вона в плюс чи в мінус для "Металіста 1925" перед поєдинком з одним з лідерів, з "Дніпром-1"?


- Якщо чесно, ми поки що не думаємо про гру з"Дніпром-1". Наше головне завдання зараз відновити хлопців. Тому що є дуже багато пошкоджень. Вони, можливо, жертвуючи собою, не в тій готовності, в якій хотілося б, на гру. Віддають всі сили. Слава Богу, що в нас немає ніяких нових травм. Зараз потрібно, щоб усі відновилися і вся команда на одному рівні готовності підійшла до матчу з "Дніпром-1". На даний момент, це є найголовнішим.


- Що з Ткачуком?


- Позавчора він уже провів перше тренування з командою. Але, звичайно, що він пропустив, приблизно, три тижні й ще не був готовий грати. Зараз він з усіма повертається до загальної групи і з усіма готуватиметься до "Дніпра-1".


 


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 695