17.03.2023
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Працюємо на перспективу"


Старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник розповів про гру його підопічних проти "Ворскли" U-19, майбутнє та оптимальний склад:


- Важко коментувати сьогоднішню гру. Хочеться перемоги, а в нас все ніяк перемоги немає. У першу чергу хочу сказати, що сьогодні в першому таймі, те що ми планували, команда знову не виконала. Деякі молоді футболісти, на яких сподівалися, вони чи десь злякалися чи що з ними сталося, що вони не грали так, як потрібно було грати. Тому ми пропустили ці два голи. Перший, взагалі, зі стандартного положення. Ми акцентували увагу на тому, що стандартні положення, у нас з ними проблема. І так виходить, що ми пропускаємо саме після них.


Попереджали хлопців, що суперники багато грають через фланги. Так і вийшло, вони з флангу нам перший гол, і стандартне положення. Так сталося, що перший тайм, поступаючись 2:0 ми закінчили. У другому таймі, начебто, гра, трошки вирівнялася, ми зрівняли другий тайм уже 1:1, якщо за рахунком подивитися. Мало вдавалося при виході з оборони в атаку, хотілося, щоб краще ми в цьому компоненті виглядали. У нас багато молодих футболістів грає у команді. Ще не вистачає їм досвіду, впевненості в своїх силах, фізичних сил, щоб протидіяти суперникам старшим. Бо в Полтави сьогодні грали 2003-2004 рік, а в нас 5 хлопців 2006-го року, тому такий дизбаланс.


- Проте у цих хлопців є ще попереду кілька років на юнацькому рівні?


- Так, ми працюємо на перспективу. Ми з керівництвом розмовляли. У нас стратегія на перспективу, на майбутнє. Ми розуміємо, що на даний момент у нас немає достатньо хороших футболістів 2003-2004 року, тому вирішили займатися молоддю. Десь, можливо, доведеться терпіти, не отримувати того результату, який хочемо бачити. Проте, думаю, що в перспективі цей результат обов'язково буде.


- Обінайя, Казаєс сьогодні розпочинали з лави запасних. Вони хворіли чи інші причини?


- Так, Обінайя хворів. За день до гри повернувся до тренувань. Була застуда. А в Казаєса дискомфорт, він перед цим пропустив гру з "Чорноморцем". Були проблеми. Зараз дали йому зіграти 20 хвилин, щоб трошки повертався. Проте він почуває не так, як потрібно. До того ж, немає Дениса Гузєєва, який захворів після матчу з "Чорноморцем". Це футболіст, на якого ми розраховували, щоб він зіграв на фланзі, продемонстрував швидкість.


Не вдається нам вдається нам зіграти основним складом. Хотілося б, щоб воротар-новачок зіграв, поки не вдається його заявити. Будемо працювати. Хлопцям сказав, що не потрібно опускати руки. Будемо старатися, у першу чергу, грати у футбол. Я хочу, щоб вони грали у футбол. Хочу, щоб вони мене почули, у тому числі через це інтерв'ю. Хочу, щоб хлопці не боялися грати у футбол, не боялися грати уперед.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 490