10.03.2023
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Не показали потрібний рівень футболу"


Після матчу з юнаками "Чорноморця", старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник проаналізував гру своєї команди:


- Програли супернику, який знаходиться поруч з нами у турнірній таблиці. Не хотілося конкурентів підпускати близько. Проте так сталося, що сьогодні не показали потрібний рівень футболу та те, що ми відпрацьовували на тренуваннях на полі ми не продемонстрували. Був хороший початок, буквально 5 хвилин, начебто, почали грати. Подумав було, що все буде гаразд. Втім, не сталося так, як гадалося.


- На вашу, думку, які причини того, що так сталося?


- Мабуть, на це є і об'єктивні причини. Ми лише зранку виїхали з Київщини, приїхали під початок матчу, грали "з колес". Це важкувато. Плюс перехід зі штучного покриття на траву - також зіграв якусь роль. Проте не будемо і з себе знімати відповідальність. Фактично, ми сьогодні вже вкотре програли через те, що суперник зіграв на наших помилках. Ми самі собі, можна сказати, привезли голи. Особливо другий та третій. Так не повинно було бути, та і в першому моменті, там кутовий, і знову ми програємо дуель і нам забивають гол. Хотілося перемогти, але сталася знову поразка. Будемо працювати ще більше, щоб здобувати перемоги в наступних матчах.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925U19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 493