04.03.2023
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Ми на правильному шляху"


Старший тренер юнацької команди "Металіста 1925" Роман Мельник поділився враженнями від старту його команди у другій частині сезону:

- У першу чергу хочу подякувати хлопцям, вони сьогодні показали вольові якості, проявили характер і  показали, місцями, непогану гру. Хотілося б більше контролю, але з таким суперником, як "Шахтар", багато м'яч контролювати не сильно вдається. Чому?  Бо в них футболісти дуже хорошого рівня. Результат, можливо, десь по грі, десь не по грі. Хотілося б здобути, щонайменше, одне очко. Але програли. Нічого. Я подякував хлопцям за самовіддачу, за  те, що вони показали гарний результат, як для нас. У першому матчі було 5:0, зараз 2:1, думаю, що прогрес на лице.


- За моїми враженнями загалом була рівна гра на футбольному полі. У "Шахтаря" був момент в першому таймі момент, коли вони забили і в другому таймі вони забили зі стандартного положення. Більше вони нічого такого особливо й не створювали?


- Ви правильно сказали, моментів у них було менше. У них було трошки більше контролю, ніж у нас, а моментів було мало. Вони реалізували свої моменти. А ми ті шанси, які були у нас були в першому таймі: у Валієва, у Островського були виходи, десь трошки не вистачило йому швидкості, щоб виграти боротьбу. Я думаю, що ми на правильному шляху, працюємо і будемо здобувати наші очки в інших матчах.


- Загалом сьогоднішня гра вас оптимістично налаштовує на другу частину сезону?


- Я сподіваюсь, що сьогоднішня гра оптимістично нас налаштує. Я бачу, що хлопці вже зовсім інакше поводять себе на футбольному полі. Вони вже більше схожі на єдиний колектив, який може і повинен перемагати.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925U-19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 739