04 березня 2023 р. Щасливе, стадіон "Арсенал-Арена". 16-й тур Чемпіонату юнацьких команд. Початок матчу о 11:00
Арбітр - Тарас Козак (Львів)
Асистенти арбітра - Володимир Асмаковець (Чернігів) та Владислав Мошковський (Київська обл.)
Четвертий арбітр - Сергій Дубиковський (Київська обл.)
Спостерігач арбітражу УАФ - Олег Деревінський (Київ)
Пряма трансляція матчу на YouTube-каналі ФК "Металіст 1925"
Після більше ніж тримісячної перерви повертається Юнацький чемпіонат України, вже у першому турі навесні підопічні Романа Мельника зустрінуться із донецьким "Шахтарем". Наша команда плідно провела зимові збори, загалом провівши 11 контрольних поєдинків (чотири перемоги, дві нічиї та п'ять поразок).
Загалом юнацькі команди "Металіста 1925" та "Шахтаря" провели дві офіційні зустрічі, в обох перемогу святкували "гірники" (2:0 та 5:0).
Перед звітним туром "Металіст 1925" має в своєму активі 14 очок та посідає 11 сходинку, у "Шахтаря" 35 залікових балів та третє місце в турнірній таблиці.
Третя гра в історії протистояння юнацьких команд "Металіста 1925" та "Шахтаря" стартує 4-го березня о 11:00. Місце проведення - стадіон "Арсенал-Арена" у Щасливому.
![]() |
Шарф ФК Металіст 1925 модель піксель
|
![]() |
Захисна маска для обличчя з лого ФК Металіст 1925
|
![]() |
Футболка ФК Металіст 1925
|
![]() |
Костюм теплий ФК Металіст 1925
|