27.02.2023
Олег Голодюк:

Олег Голодюк: "Зробили чотири вимушених заміни"


Тренер "Металіста 1925" Олег Голодюк розповів про вимушені заміни, пояснив відсутність Габелка та поділився враженнями від поновлення сезону в матчі проти "Олександрії":


- Дуже важка гра при дуже складних погодних умовах, на дуже важкому полі проти хорошого суперника вийшла бойова гра. Думаю, що вона сподобалася вболівальникам, але в нас трошки після цієї гри додалося головного болю, бо дуже багато гравців отримали пошкодження. Зробили чотири вимушених заміни. А після того, як у нас не лишилося права на заміну, наш центральний захисник Євген Ткачук догравав хвилин 15-ть з травмою. У цьому плані у нас є проблеми. Потрібно зараз думати, як швидше відновити хлопців, щоб підійти у хорошій готовності до наступного туру.


- Команда вела у рахунку 3:1, чого не вистачило для перемоги?


- Повірте, я впевнений, що на даний момент те, що хлопці змогли - вони  зробили. Прилетіли з Туреччини, два тижні тренувалися на синтетичному полі, потім одразу грати на затопленому полі, можна сказати в болоті, дуже важко. Це ні в якому разі  не відмовки. Просто це також зіграло свою роль. "Олександрія" випустила свіжих гравців, які освіжили гру. Ми, на жаль, не змогли цього зробити, бо чотири вимушених заміни та один гравець догравав з травмою. Я думаю, що це також зіграло свою роль, що ми робили тільки вимушені заміни, а не ті, які могли допомогти нам втримати рахунок або забити четвертий гол.


- Сьогодні був відсутній Габелок, що з ним?


- З тієї ж самої причини. Мабуть, причина в синтетичному покритті на якому ми тренуємося. Відчув за пару днів до гри біль і ми вирішили не ризикувати його здоров'ям, він лишився в Щасливому відновлюється. Сподіваюсь, що в наступних матчах він нам допоможе.


- До закінчення заявки на друге коло можна очікувати зе поповнення в команді?


- Нам би, виходячи з нашої ситуації, напевне хотілося б. Але, знову ж таки, ми повністю впевнені в тих людях, які в нас є в команді, ми їм всім довіряємо. Впевнені, що вони без підсилення зможуть виконати ті завдання, які стоять перед командою. Трошки насторожує те, що у нас дуже багато травм.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Олег ГолодюкМеталіст 1925ОлександріяУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1110