26.02.2023
Абдулла Абдуллаєв:

Абдулла Абдуллаєв: "Поодинці матчі не виграють"


Напередодні гравцем "Металіста 1925" став Абдулла Абдуллаєв. У інтерв'ю клубній пресслужбі новачок розповів про емоції від підписання контракту, улюблену позицію на полі та своє походження:


- Вітаємо з тим, що ти став гравцем "Металіста 1925". Які емоції від підписання контракту?


- Дякую за привітання! Звісно, що емоції тільки позитивні. Думаю та сподіваюсь, що мені та "Металісту 1925" вдасться досягти багато чого разом. 


- Напевно, ти стежив за УПЛ у першому колі, бачив десь і "Металіст 1925", пройшов з командою збори. Що можеш сказати про клуб, про колектив?


- "Металіст 1925" - це дуже згуртована команд. Колектив, за моїми відчуттями, є на багато більш дружнім, ніж у попередніх командах, де я був.


- Розкажи про себе, як про гравця. Як відбувалося твоє становлення, як футболіста? 


- На мою думку, ще зарано говорити на подібні теми, бо я ще не став повноцінно футболістом. Ще треба багато працювати для цього.


- На яких позиціях ти можеш грати? Де тобі зручніше діяти? Які футбольні якості вважаєш своїми сильними сторонами, та де є потенціал, щоб додавати, ставати сильнішим?


- Мені найзручніше діяти на моїй рідній позиції флангового півзахисника вінгера. А додавати потрібно у такому компоненті, як гра на оборону.


- Ти народився в Одесі. Але судячи з імені можна припустити, що маєш коріння інших національностей?


- Так, дійсно, це правда, що я народився в Одесі. Але мої батьки з Туреччини. Відповідно, я маю турецьке походження.


- Уже завтра для "Металіста 1925" розпочинається друга частина сезону. Вдалося як слід підготуватися до "Олександрії"? Що можеш сказати про цю команду? За рахунок чого можна здобути позитивний результат у грі проти них?


- Підготовка до цієї гри пройшла на найвищому рівні. "Олександрія" - це команда, яка високо пресингує суперників, нав'язує свою гру. Задля позитивного результату нам потрібно буде віддаватися на всі 100%. Треба буде бути сильнішими за суперників в усіх сенсах цього слова. Індивідуальна майстерність буде важливою. Проте здобути результат можна буде тільки завдяки командній грі, по поодинці матчі не виграють.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Металіст 1925Абдулла Абдуллаєв
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 660