06.02.2023
Клейтон Шав'єр:

Клейтон Шав'єр: "Бажаю, щоб "Металіст 1925" став чемпіоном України"


Партнер "Металіста 1925" Клейтон Шав'єр, зі школою якого з літа минулого року співпрацює клуб, зараз прибув до тренувального табору команди. Клейтон розповів Даші Лелюк, що вважає "Металіст 1925" дуже амбітним клубом. Він упевнений, що Едмару все вдасться у якості тренера, а ще Шав'єр висловив повну підтримку Україні:

- Клейтоне, розкажіть, будь ласка, що ви взагалі знаєте про клуб "Металіст 1925", що можете сказати про нашу команду?


- Коли я закінчив кар'єру, то я серед інших справ почав стежити за клубом "Металіст 1925", який виник у не чужому мені Харкові. Звісно, коли до клубу приєднався Едмар, я став частіше дивився матчі. Я бачу, що в "Металіста 1925" є амбіції стати дійсно хорошим клубом.


- Якою була ваша реакція, коли дізналися, що Едмара призначили тренером "М1925"? 


- Я дуже зрадів, хоча це й стало для мене сюрпризом. Бажаю Едмару успіхів, я знаю яка це хороша людина. Він мій друг і я знаю, що йому все вдасться. Бо він віддається справі, якою займається на всі 100.


- Влітку було домовлено про співпрацю між "Металістом 1925" з вашою академією. Розкажіть про цю співпрацю? Що можете сказати про Ігора Ногейру та Лео Казаєса?


- Проєкт, який є у нас у Бразилії - академія. Я про це думав ще до того, як закінчити кар'єру. Звісно, що ми хочемо вирощувати якісних футболістів. Щодо Ігора та Лео - це молоді футболісти, ми віримо, що в них є потенціал, щоб стати майстерними гравцями, які будуть грати на високому рівні. Як раніше тут грали ми з Едмаром.


- Які подальші перспективи цієї співпраці?


- Хочеться, щоб ця співпраця була плодовитою. Щоб це працювало в обидві сторони. Будемо робити все необхідне, щоб вирощувати футболістів, які потраплятимуть зокрема з "Металістом 1925" до єврокубків.


- Останній рік був дуже важким для України, як ви реагували на новини з нашої країни?


- З перших днів, коли розпочалася повномасштабна війна я слідкую за всіма подіями. Дуже сумно, боляче, що так відбувається. Дуже хвилююсь, бо дуже багато друзів лишаються в Україні. Хочеться, щоб війна якомога швидше закінчилася. Від мене - тільки усіляка підтримка Україні.


- Дякуємо за розмову. Раді вас бачити в "Металісті 1925" та бажаю класно провести час на зборах разом з нами!


- Дякую за гостинність. Всі дуже добре мене прийняли. Бажаю, щоб "Металіст 1925" став чемпіоном України та успішно виступав у єврокубках, в Лізі Чемпіонів.Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Кдейтон Шав'єрМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1060