03.02.2023
Едмар:

Едмар: "Хочемо щоб команда агресивніше грала в атаці"


Виконувач обов'язків головного тренера "Металіста 1925" Едмар розповів про хід підготовки команди, оцінив вже проведені контрольні поєдинку та розсекретив важливу складову в побудові команди:


- Майже 10 днів команда в Туреччині, над чим працювали у цей період?


- Цей період був дуже важливим для нас, бо ми хочемо використовувати як можна більше часу тут. Зробити більшу кількість передач - це для нас було найголовнішим. Та, звісно, щоб хлопці також працювали над силою. Щоб ноги були готовими до сезону.


- На чому будете зосереджуватися далі в роботі?


- Зараз більше акцентуємося на ігровій практиці. У нас зараз буде велика кількість матчів, будемо над цим працювати.


- Як взагалі умови для підготовки, чи є все необхідне?


- Головне, щоб було без травм. Це для нас найголовніше. Щоб до початку другого кола чемпіонату усі гравці були готовими.


- Команда зіграла два матчі, можете кожен з них коротко проаналізувати, будь ласка?


- Ми зараз пробуємо різні поєднання гравців у складах. Звісно, потрібно працювати над організацією гри. Хоча вже у другій ми значно краще грали стосовно цього компоненту. Далі хочемо покращувати реалізацію, хочемо щоб команда агресивніше грала в атаці.


- Ви почали працювати по ходу сезону,  зараз уже проводите повноцінну підготовку. Чи вдалося тепер дізнатися щось нове про команду?


- Чим далі ми працюємо далі, тим ближчими ми стаємо. І в плані ставлення. Ми постійно зауважуємо на цьому, важливо, щоб від гравців був зворотній зв'язок. Хлопці молодці, вони працюють на повну.


- Тобто, для вас важливою є атмосфера в команді, щоб між усіма були гарні взаємини?


- Так-так! Тому і футболісти, і тренери, і персонал мають ходити на роботу з посмішкою на обличчі. Коли так відбувається, то від цього багато користі.


- Як загалом вам працюється в колективі, чи комфортно, з усіма знайшли спільну мову?


- Так, трошки розмовляю вже на українській мові. Хлопці молодці. Головне, щоб зараз все було надалі без травм.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


ЕдмарМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 544