26.11.2022
Олег Голодюк:

Олег Голодюк: "Для будь-якого тренера просто мрія тренувати такий колектив"


Тренер "Металіста 1925" Олег Голодюк прокоментував гру команди у поєдинку проти "Динамо":

- Дуже важка гра проти хорошого суперника. "Динамо" є "Динамо". Це один з лідерів нашого чемпіонату. Хлопці терпіли, билися один за одного і як нагороду здобули один заліковий пункт. Хоча "Динамо" мало перевагу, ми це розуміємо. Порадувало дуже ставлення хлопців до гри. Вони заслужили своїм ставленням на нічию. Могли і виграти, звичайно, але, не будемо гнівити Бога, "Динамо" також мало 100%-ві моменти, тому для нас нічия позитивний результат.


- "План А" на гру був зрозумілий: відбитися і грати на контратаках. А "план Б" у вас був, на випадок, якщо б "Динамо" вдалося" забити?


- Не правильна у вас думка про наш план. Якби пропустили, тоді б побачили. Не було "плану А", як ви сказали, відбиватися. Відбиватися це взагалі слово, яке б я на вашому місці не казав. Бо ми в нашій команді такі слова не використовуємо. Були думки чекати свій шанс на контратаках, бо знали, що "Динамо" грає дуже високо, флангові захисники високо розташовуються. А позаду захисники лишаються один в один. Хотіли скористатися своїми шансами. Але сама гра змусила хлопців притиснутися до власного штрафного майданчика. Ми це бачили з тренерської лави. У процесі гри дуже важко переналаштуватися. Проте, все ж таки, хлопці терпіли і витримали.


- Що вам сьогодні сподобалося у грі вашої команди, а що не сподобалося? І чи виконали хлопці установку на гру?


- Я вже третій раз, напевно, скажу: сподобалося їх ставлення, сподобалося як вони билися один за одного. Які в них були емоції, як вони розмовляли один з одним на полі, що нам не вистачало в попередніх матчах. Сподобалося їх ставлення. У таких поєдинках будується колектив, ми їм тільки що в роздягальні подякували за півтори місяці нашої спільної праці. Здається, я вже це говорив: для будь-якого тренера просто мрія тренувати такий колектив. Це справжні молодці, вони заслуговують тільки на похвалу. Сьогодні і взагалі.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Олег ГолодюкМеталіст 1925ДинамоУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1396