20.11.2022
Олег Голодюк:

Олег Голодюк: "Закономірний результат сьогодні"


Тренер "Металіста 1925" Олег Голодюк прокоментував перемогу своєї команди над "Кривбасом".

- Непроста та дуже складна гра, при важких погодніх умовах. Наші гравці навіть за таких умов намагались контролювати м'яч. Я думаю, за рахунок цього та за рахунок великого бажання, бійцівських якостей, у цьому вони сьогодні не поступились "Кривбасу". Хоча ми знали яка у суперника хороша команда. Ми налаштовували, саме на таку гру гравців, дуже велика їм подяка, що вони виконали все про що ми з ними домовлялись. Я рахую, що закономірний результат сьогодні.

- Поле сприяло чи заважало розвитку швидких атак. Та чи була особлива підготовка до гри з "Кривбасом"?

- Ми взагалі останні три дні готувались на снігу, для нас навіть таке поле, порівняно з останніми тренуваннями, підходило нам. Я думаю, поле було однакове для обох команд, ми скористались своїми шансами і не дозволили "Кривбасу" скористатися їх сильними сторонами.

- Як загалом оціните суперника?

- Як я вже казав, дуже хороша команда. Ми знали який в них тренер, можливо, їм потрібно більше часу, але то вже їх проблеми. Загалом дуже хороша команда, з дуже кваліфікованим тренером.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Олег ГолодюкМеталіст 1925УПЛКривбас
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 909