14.11.2022
Микита Безуглий:

Микита Безуглий: "Радий, що забив у дуже потрібний час"


Автор переможного голу в ворота "Інгульця" Микита Безуглий розповів про серце складене з пальців, труднощі гри в захисті проти петровців та необхідність цієї перемоги.


- Був доволі складний поєдинок. На жаль, пропустили гол у середині першого тайму. Проте всі молодці, що проявили характер, відігралися, а потім і здобули перемогу.


- Хоч центральні захисники сьогодні відзначилися результативними діями в атаці, але в захисті вам було сьогодні також не просто?


- Так, тут я згоден. "Інгулець" дуже хороша команда, атлетично сильна. Проте загалом, як команда, я вважаю, що ми впоралися добре сьогодні.


- Наскільки приємно забити переможний гол, дебютний для тебе в УПЛ? Едмар в коментарі сказав, що тренерський штаб просив футболістів вірити, що вони заб'ють, коли йдуть на стандарт до чужого штрафного? Ти вірив?


- Дуже приємно, адже чекав на цей гол дуже довго. Радий, що забив у дуже потрібний час для нашої команди. Звісно, вірив, бо інакше забити не вдасться.


- Святкуючи, ти склав серце з пальців, кому передавав вітання?


- Для дружини. Вона кожен раз, коли проводжає мене на гру, то каже, щоб забив гол та показав їй серце. Нарешті вона цього дочекалася.


- Команда не могла перемогти 6 матчів? Це тисло? Тепер тягар спав? Чи не звертали уваги?


- Так, довга в нас вийшла серія без перемог. У футболі завжди зустрічається тиск і зараз він теж був. Ми всі розуміли наскільки важлива гра і наскільки нам потрібна саме перемога.Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Микита БезуглийМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 501