12.11.2022
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Дуже важкий матч"


Старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник поділився враженнями від матчу його підопічних проти однолітків з "Інгульця":


- Дуже важкий матч, як ми й очікували. Команда-суперник грали просто, одразу вантажили м'яч уперед, без розіграша. Хотіли зіграти на результат, "бий вперед - комбінація пройде". Ми налаштовували свою команду на таку гру, але хлопці не прислухалися до наших слів. Пропустили швидкий гол на першій хвилині. Програли одну боротьбу, другу боротьбу і це призвело до того, що пропустили швидкий гол. Потім трошки почали грати у футбол, забили м'яч, але, все рівно, грали не в те, що ми планували. Напевно тому і результат такий. Плюс ще видалення не потрібне. Так сталося.


- Повітряна тривога, через яку команди довго провели в укритті, було перервано другий тайм, якось вплинула на результат?


- Думаю, повітряна тривога була для обох команд, не тільки для нас. Більше вплинуло те, що ми грали десятьох, а вони в повному складі. Будемо працювати. Напевно, сьогодні був не наш день, обставини склалися не так, як потрібно було. Будемо старатися здобувати результат для нашого клубу в наступних матчах.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925U-19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 484