08.11.2022
Олег Голодюк:

Олег Голодюк: "Це був особливий матч"


Тренер "Металіста 1925" Олег Голодюк після нульової нічиєї з "Металістом" розповів про хвилювання перед матчем, характер футболістів та результат у міжусібнику:


- Дуже важка гра. Це вже наша четверта гра, де ми з Едмаром у якості тренерів і кожне інтерв'ю починається зі слів "була дуже важка гра". Але воно так і є. Тому що гра складалася таким чином, що ми переважали суперника, на мою думку. Грали так, як ми і домовлялися з хлопцями. Потім червона картка, вилучення трошки зіпсувало наші плани. Проте, знову ж таки, я не кажу про результат, закономірний він чи ні, єдине, що сьогодні дуже порадував характер хлопців. Вони були один за одного, особливо після вилучення.


-  Якесь особливе налаштування у вас було, у зв'язку з тим, що це дербі? Чи це був рядовий матч?


- Я думаю, як і для нас, так і для команди-суперника це був особливий матч. Всі налаштовувалися на нього. Не буду вам зараз брехати, що не було хвилювання. У нас було хвилювання, у хлопців було хвилювання. Але вони молодці, витримали, справилися, показали, я вважаю, досить достойну гру.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛОлег ГолодюкМеталіст
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 959